بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی کیا استینگر

سرانجام بعد از مدت ها و بلافاصله پس از لو رفتن عکس های طراحی کیا استینگر، کمپانی کیا نهایتا خودروی جدید خود را معرفی کرد. کیا در مورد این محصول در نمایشگاه فرانکفورت 2011 صحبت کرده و تمایل خود را برای ساخت سدانی اسپرت اعلام کرده بود. استینگر همان محصولی است که کیا وعده ی آن را در نمایشگاه مذکور داد و برخلاف تصور عموم خودرو دوستان، این محصول اولین خودروی دیفرانسیل عقب نیست و پیش از این K900 دارای همین ویژگی بود. مزیت استینگر نسبت به K900 ظاهر مدرن تر و جوان پسند تر می باشد. فروش اقساطی کیا استینگر در بازارهای خارج از ایران آغاز شده و استقبال خوبی را تجربه کرده است.

فروش اقساطی کیا استینگر

مشخصات فنی کیا استینگر

کیا استینگر در نمونه هایی که برای بازار ایالات‌متحده در نظر گرفته شده دارای دو پیشرانهٔ بنزینی است. در نسخه پایه این خودرو برای استینگر یک پیشرانهٔ 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ در نظر گرفته شده است که می تواند قدرتی معادل با 255 اسب بخار تولید نماید، این خودرو همچنین دارای 352 نیوتن متر گشتاور است که توسط یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک که قبل تر متعلق به پرچم دار کیا (K900) بود به هر چهارچرخ منتقل می‌شود. علاوه بر نسخه ی پایه، کیا استینگر یک تیپ بالا رده ی دیگر نیز دارد که مجهز به یک پیشرانهٔ 3.3 لیتری V6 بای‌توربو است. این پیشرانه دارای 365 اسب بخار قدرت و 510 نیوتن متر گشتاور می باشد و از جنسیس G90 به عاریت گرفته شده است. هنوز مشخص نیست شرکت کیا برای نمونه وارداتی به منظور برگزاری فروش اقساطی کیا استینگر در ایران، کدام موتور را انتخاب کرده است.

مشخصات فنی کیا استینگر

موتور کیا استینگر 4 سیلندر 16سوپاپه
حجم موتور 2200سی سی
حداکثر قدرت 255 اسب بخار
حداکثر گشتاور 352 نیوتن متر
جعبه دنده کیا استینگر 8 دنده خودکار
شتاب 0 تا 100 5.1 ثانیه
حداکثر سرعت 270 کیلومتر در ساعت

آمار فروش اقساطی کیا استینگر در بازارهای اروپایی وابسته به معیارهای متفاوتی نسبت به بازارهای دیگر است و به همین دلیل کمپانی کیا، استینگر را به سریع ترین خودروی تاریخ کیا تبدیل کرد تا به مزیتی برتر و رقابتی دست پیدا کند. ترمزهای این خودرو به صورت استاندارد دیسکی تهویه شونده ساخت برمبو است که در قسمت جلو دارای کالیپرهای چهار پیستونه و در عقب دو پیستونه می باشند، کیا همچنین برای بازارهای اروپا یک نمونه پیشرانه ی دیزلی را نیز در نظر گرفته است.

فروش اقساطی کیا استینگر با تحویل فوری

 

گالری تصاویر کیا استینگر

در این بخش تصاویر کامل تری از کیا استینگر را مشاهده می کنید.

 

فروش اقساطی کیا استینگر
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو