بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S

لوکس بودن در کنار اسپرت بودن مزیتی است که هرکسی خواهان آن می باشد، خودروهایی با این ویژگی از جایگاه خاصی در بازار برخوردارند و البته قیمت بالایی نیز دارند. شرکت خودروسازی آلمانی “پورشه” یکی از بهترین شرکت هایی است که در ساخت چنین خودروهایی فعالیت داشته است و بدون اغراق محصولاتی بی‌نظیر و باکیفیت را ارائه می‌دهد. پورشه پانامرا 4S نیز یکی از خودروهای این شرکت در سگمنت لیفت بک می باشد، لیفت بک سگمنتی است که در آن بدنه خودرو با ترکیب بدنه های سدان، هاچ بک و اسپرت ساخته می شود. این خودرو با محبوبیت بسیار زیاد در شرکت های گوناگون با شرایط نقدی و اقساطی به فروش می رسد.

فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S

مشخصات فنی پورشه پانامرا 4S

قلب تپنده پانامرا 4S تشکیل شده از هشت سیلندر یورو 5 با آرایش V شکل است، موتور این خودرو با حجم 4806 سی‌سی و 32 سوپاپ، برخلاف سنت دیرینه پورشه در نیم تنه جلویی خودرو قرار گرفته است. با پاشش مستقیم 16 لیتر سوخت در مسیرهای شهری و 8.9 لیتر سوخت در مسیرهای خارج از شهری در دور موتور 6500 دور بر دقیقه، قدرتی معادل با 400 اسب بخار و در دور موتور 3500 الی 5000 دور بر دقیقه هم 502 نیوتن متر گشتاور را در اختیار خودرو قرار می‌دهد. این وضعیت باعث می شود تا پانامرا 4S در حداقل 5 ثانیه از شتاب صفر تا صد برسد. حداکثر سرعت این لیفت بک 1860 کیلوگرمی، به 282 کیلومتر بر ساعت می‌ رسد که واقعا برای این وزن عالی است. با توجه به قیمت بسیار بالای خودرو با فراهم شدن شرایط فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S باز هم تنها گروه خاصی قادر به خریداری آن می باشند.

مشخصات فنی پورشه پانامرا 4S

موتور 8 سیلندر 32 سوپاپه
حجم موتور 4806سی سی
حداکثر قدرت پورشه پانامرا 4S 400 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 502 نیوتن متر در 3500 دور در دقیقه
جعبه دنده 7 سرعته خودکار
شتاب 0 تا 100 5 ثانیه
حداکثر سرعت 282 کیلومتر در ساعت
وزن پورشه پانامرا 4S 1860 کیلوگرم

فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S با تحویل فوری

پورشه پانامرا 4S دارای بهترین و پیشرفته ترین سیستم تعلیق می باشد، فرمان پذیری و هندلینگ آن با توجه به چهار چرخ متحرکش از شرایط بسیار خوبی برخوردار است. به طور کلی سواری نرم و راحت، قدرت و شتاب گیری بسیار بالا باعث شده تا پانامرا چیزی فراتر از انتظار به کاربران خود ارائه دهد. شرایط فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S در جهت ایجاد سهولت بیشتر برای خرید توسط تعدادی از شرکت ها از جمله سپند خودرو فراهم شده است.

گالری تصاویر پورشه پانامرا 4S

برای مشاهده بهتر خودروی پورشه پانامرا 4S تیم سپند خودرو نعدادی از تصاویر این محصول را برای بررسی بیشتر در اختیار شما گذاشته است. در صورت انتخاب می توانید برای خرید اقساطی انواع خودروهای روز دنیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو