فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S

لوکس بودن در کنار اسپرت بودن مزیتی است که هرکسی خواهان آن می باشد، خودروهایی با این ویژگی از جایگاه خاصی در بازار برخوردارند و البته قیمت بالایی نیز دارند. شرکت خودروسازی آلمانی “پورشه” یکی از بهترین شرکت هایی است که در ساخت چنین خودروهایی فعالیت داشته است و بدون اغراق محصولاتی بی‌نظیر و باکیفیت را ارائه می‌دهد. پورشه پانامرا 4S نیز یکی از خودروهای این شرکت در سگمنت لیفت بک می باشد، لیفت بک سگمنتی است که در آن بدنه خودرو با ترکیب بدنه های سدان، هاچ بک و اسپرت ساخته می شود. این خودرو با محبوبیت بسیار زیاد در شرکت های گوناگون با شرایط نقدی و اقساطی به فروش می رسد.

فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S

مشخصات فنی پورشه پانامرا 4S

قلب تپنده پانامرا 4S تشکیل شده از هشت سیلندر یورو 5 با آرایش V شکل است، موتور این خودرو با حجم 4806 سی‌سی و 32 سوپاپ، برخلاف سنت دیرینه پورشه در نیم تنه جلویی خودرو قرار گرفته است. با پاشش مستقیم 16 لیتر سوخت در مسیرهای شهری و 8.9 لیتر سوخت در مسیرهای خارج از شهری در دور موتور 6500 دور بر دقیقه، قدرتی معادل با 400 اسب بخار و در دور موتور 3500 الی 5000 دور بر دقیقه هم 502 نیوتن متر گشتاور را در اختیار خودرو قرار می‌دهد. این وضعیت باعث می شود تا پانامرا 4S در حداقل 5 ثانیه از شتاب صفر تا صد برسد. حداکثر سرعت این لیفت بک 1860 کیلوگرمی، به 282 کیلومتر بر ساعت می‌ رسد که واقعا برای این وزن عالی است. با توجه به قیمت بسیار بالای خودرو با فراهم شدن شرایط فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S باز هم تنها گروه خاصی قادر به خریداری آن می باشند.

مشخصات فنی پورشه پانامرا 4S

موتور 8 سیلندر 32 سوپاپه
حجم موتور 4806سی سی
حداکثر قدرت پورشه پانامرا 4S 400 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 502 نیوتن متر در 3500 دور در دقیقه
جعبه دنده 7 سرعته خودکار
شتاب 0 تا 100 5 ثانیه
حداکثر سرعت 282 کیلومتر در ساعت
وزن پورشه پانامرا 4S 1860 کیلوگرم

فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S با تحویل فوری

پورشه پانامرا 4S دارای بهترین و پیشرفته ترین سیستم تعلیق می باشد، فرمان پذیری و هندلینگ آن با توجه به چهار چرخ متحرکش از شرایط بسیار خوبی برخوردار است. به طور کلی سواری نرم و راحت، قدرت و شتاب گیری بسیار بالا باعث شده تا پانامرا چیزی فراتر از انتظار به کاربران خود ارائه دهد. شرایط فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S در جهت ایجاد سهولت بیشتر برای خرید توسط تعدادی از شرکت ها از جمله سپند خودرو فراهم شده است.

گالری تصاویر پورشه پانامرا 4S

برای مشاهده بهتر خودروی پورشه پانامرا 4S تیم سپند خودرو نعدادی از تصاویر این محصول را برای بررسی بیشتر در اختیار شما گذاشته است. در صورت انتخاب می توانید برای خرید اقساطی انواع خودروهای روز دنیا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرایط فروش پورشه پانامرا 4S

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی پورشه پانامرا 4S را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی پورشه پانامرا 4S55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی پورشه پانامرا 4S با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید