بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی هیوندای i20

در سال ۲۰۱۳ کمپانی هیوندای برای اولین بار خودروی هیوندای i20 را روانه بازار کرد. یک هاچ بک زیبا که به سرعت در میان مشتریان محبوب شده و به خودرویی پرفروش تبدیل شد. درسال ۲۰۱۷ نسخه جدیدی از هیوندای آی ۲۰ با ظاهری زیباتر و مدرت تر معرفی شد وگوی سبقت ار از سایر محصولات این شرکت در بازار ایران دزدید تا جاییکه در بازه ای پرفروش ترین خودروی هیوندای در ایران بود. سپند خودرو در زمینه فروش اقساطی هیوندای i20 فعالیت میکند.

فروش اقساطی هیوندای i20

ظاهر کوچک Hyundai I20 ممکن اس برای شما فریبنده باشد ولی عملکرد فنی این خودرو فراتر از تصور اولیه خواهد بود. رانندگی با این خودرو به دلیل گیربکس ۴ سرعته اتوماتیمک موجود در آن بسیار نرم و بی صدا است. شتاب هیوندای i20 در مقایسه با خودروی هم کلاس و هم قیمت خود غافلگیر کننده است و در مقابل مصرف سوخت پایین تری نیز دارد. سیستم کنترل پایداری الکترونیکی یا همان ESC موجب میشود در هنگام چرخش فرمان توسط راننده نیروی ترمز هریک از چرخ ها برای حفظ پایداری خودرو محاسبه شود و سیستم HAC وظیفه دارد از حرکت خودرو به عقب در سربالایی ها جلوگیری نماید. در ادامه شرایط فروش اقساطی هیوندای i20 و مشخصات فنی این خودرو را بررسی خواهیم کرد.

مشخصات فنی هیوندای i20

هیوندای i20 با تغییرات مهمی روانه بازار شد که مهمترین آنها طراحی بهتر برای چراغ های عقب، اضافه کردن امکانات و آپشن های جانبی و بهبود عملکرد فنی خودرو هستند. در بازارهای جهانی هیوندای i20 با حجم موتور ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ و ۱۴۰۰ سی سی ارايه شده است ولی با توجه به علاقه مردم ایران به خودروهای سریع و پرشتاب نسخه ۱.۴ لیتری توسط کرمان خودرو عرضه میشود. موتور آی ۲۰ دارای ۴ سیلندر است که میتوانند با استفاده از استاندارد آلایندگی یورو ۶ تا ۱۰۰ اسب بخار نیرو تولید کند. با این شرایط سرعت خودرو حداکثر به ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت رسیده و مصرف سوخت آن بسیار پایین است.

مشخصات فنی هیوندای i20

برخلاف ابعاد نسبتا کوچک خودروی آی 20 داخل آن بسیار جادار است که نشان دهنده طراحی حرفه ای این خودرو می باشد. رعایت کلیه اصول ارگونومی موجب شده سرنشینان آسایش و راحتی کاملی در آن داشته باشند. موتور آی ۲۰ و هماهنگی کامل آن با گیربکس، منجر به عملکرد فوق العاده آن گشته که در شتاب گیری ها به خوبی قابل احساس است. زیبایی ظاهری و امکانات بسیار در کنار موتور نسبتا قدرمتند این خودرو موجب شده است فروش اقساطی هیوندای i20 در میان مشتریان سپند خودرو بسیار محبوب شده و انتخاب اول بسیاری از هموطنان عزیزمان باشد.

جم موتور هیوندای i20 1368سی سی
تعداد سیلندرها 4 با 16 سوپاپ
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی مستقیم
حداکثر توان خروجی 99 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی 137 نیوتن متر در 4200 دور دقیقه
سیستم حرکتی خودرو (انتقال قدرت) موتور جلو دیفرانسیل جلو
نوع جعبه دنده جعبه دنده دستی
تعداد دنده 4
حداکثر سرعت Hyundai I20 170 کیلومتر بر ساعت
شتاب 0 الی 100 12.9 ثانیه
سیکل ترکیبی مصرف سوخت  –
استاندارد آلایندگی آی ۲۰ یورو 6

فروش اقساطی هیوندای i20 تحویل فوری

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو