بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80

جنسیس با هدف تولید خودروهای لوکس و پر قدرت با جایگاهی مستقل در صنعت خودرو سازی آغاز به کار کرده است. رقابت این خودرو با شرکت های خودروسازی که قدمتی 100 ساله دارند می باشد. با وجود این که این جنسیس عمر طولانی در تولید خودرو ندارد اما به هیچ عنوان خودروهایی سطح پایین به بازار عرضه نکرده است. شرکت جنسیس اعلام کرده که 6 دستگاه خودرو را تا سال 2021 وارد بازار می کند. در حال حاضر 2 مدل آن را مورد بررسی و تولید قرار داده که یکی مدل G90 بوده و دیگری G80 است. این مدل در دست بررسی می باشد و امید می رود نه تنها به بازار ایران ورود پیدا کند، بلکه با شرایط عالی فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80  در سپند خودرو عرضه شود.

فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80 مدل 2018

مشخصات فنی هیوندای جنسیس G80

این خودروی سدان اسپرت از پیشرانه ای با حجم 3.3 لیتری شش سیلندر توربو دو قلو استفاده می کند. این موتور قدرت 365 اسب بخار را تولید می کند، اما وزن بالایی را داراست. با توصیفاتی که از سیستم فرمان این خودرو شده به نظر می آید عملکردی بین خودروهای لوکس سدان و خشن اسپرت داشته باشد. شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت در جنسیس G80، 5.2 ثانیه می باشد. این بازه زمانی از مدل جنسیس G90 حدود 0.2 ثانیه سریع‌تر است. از رقیبان این خودرو می توان: لکسوس GS 350 F، مرسدس بنزAMG E43  و آئودی A6 کواترو را نام برد. قدرت زیاد این خودرو در زمان رانندگی و در زمانی که در حال توقف هستید حیرت آور بوده و شتاب خوبی را در هر دو حالت در اختیار راننده می گذارد. بعد از ورود این خودرو به بازار ایران فرصت استثنایی ثبت نام فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80 در سپند خودرو را از دست ندهید.

مشخصات فنی هیوندای جنسیس G80

وزن بالای این خودرو که رقم 2035 کیلوگرم را نشان می دهد تأثیر زیادی در چرخش آن دارد و عملکرد هدایت پذیری و سیستم فرمان را دچار اختلال می کند. پیشرانه قدرتمند و سیستم تعلیق جنسیس G80 شخصیتی دو گانه و اسپرت به این خودرو می بخشد. فضای داخلی خودرو دارای تضادهایی مشهود است که از میان آن ها می توان به قرار گیری پدال های آلومینیومی و قطعات فیبرکربنی در کنار صندلی های اسپرت اشاره کرد. از امکانات ویژه این خودرو شامل: روکش‌ چرمی صندلی‌ها، صفحه نمایشگر 9.2 اینچی لمسی، صندلی های جلو مجهز شده به گرمکن و سردکن، صفحه نمایشگر سقفی، دستگاه شارژ بی سیم و قابلیت تنظیم صندلی راننده در 16 جهت می شود. فروش اقساطی فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80  در صورتی که این خودرو امکان حضور در ایران را پیدا کند بهترین روش خرید به حساب می آید.

فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80 مدل 2018 با تحویل فوری

گالری تصاویر هیوندای جنسیس G80

در این بخش شما میتوانید تصاویری اختصاصی از خودروی هیوندای جنسیس G80 را مشاهده نمایید.

فروش اقساطی هیوندای جنسیس G80
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو