بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی هیوندای آزرا گرنجور

دسته بندی: هیوندای
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا گرنجور

تحویل هیوندای آزرا گرنجور توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

 1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
 2. قبل از تحویل خودروی هیوندای آزرا گرنجور به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
 3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
 4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
 5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط هیوندای آزرا گرنجور و کسر سود های آتی
 6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
 7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی هیوندای آزرا گرنجور را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
کمپانی کره ای هیوندای یکی از شرکت های خودروسازی موفق در سطح جهانی ست که در کلاس های مختلف خودرو با برترین های جهان رقابت می کند. خوشبختانه پای محصولات این کمپانی خودروسازی به ایران نیز باز شده و شاهد تردد انواع مختلفی از خودروهایی این شرکت در خیابان های ایران هستیم. سپند خودرو نیز با تسهیل فرآیند خرید محصولات هیوندای در ایران با ارائه شرایط ویژه فروش اقساطی هیوندای برای خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان آماده شده است. یکی از محصولات خوش نام و پر آوازه ی این شرکت، هیوندای آزراست که نسل ششم که جدیدترین نسل این خودروست به زودی وارد بازار می شود. این خودرو با نام هیوندای آزرا  یا هیوندای گرنجور معرفی و عرضه می شود. سپند خودرو نیز همراستا با بازارهای جهانی شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا - گرنجور را آغاز می کند.   فروش اقساطی هیوندای آزرا - گرنجور

مشخصات هیوندای آزرا  - گرنجور

نسل تازه ی هیوندای آزرا از لحاظ ظاهری تغییراتی دارد که کاملا حرکتی رو به جلو محسوب می شود. تغییر در جلو پنجره، چراغ ها، نمای جانبی، سقف، گلگیرهای عقب و چراغ های پشت خودرو همگی جلوه ای لوکس مآبانه تر به این پر آوازه داده است. طراحی داخلی کابین نیز تغییراتی داشته و این خودروی خوش ساخت را برای سرنشینانش باز هم خوشایند تر کرده است. همچنین در این مدل صدای کمتری از داخل خودرو خواهید شنید و بهبود در این مورد کاملا مشهود است. مشخصات فنی این خودرو موجود در فروش اقساطی هیوندای آزرا - گرنجور سپند خودرو هنوز اعلام نشده است.   مشخصات فنی هیوندای آزرا - گرنجور   امکانات و آپشن هایی از هیوندای آزرا  - گرنجور که معرفی شده اند کاملا این خودرو را برای طرفدارانش محبوب کرده است. عمده ترین آپشن های اضافه شده سیستم های کمکی هوشمندی همچون نمایش اطراف خودرو با 4 دوربین، سیستم هشدار توجه راننده، کروز کنترل هوشمند، ترمز اضطراری، سیستم کمکی خروج از جاده، تشخیص نقاط کور راننده است. همچنین قرار است این خودرو با پیشرفت هایی قابل ملاحظه در بخش پیشرانه و شاسی خودرو شاهد باشیم. سیستم تعلیق هیوندای آزرا  نیز تعادل این خودرو را در ناهمواری ها و پیچ ها ارتقاء چشمگیری خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا - گرنجور با همکاران ما در سپند خودرو تماس حاصل فرمایید.   فروش اقساطی هیوندای آزرا 2018 - گرنجور با تحویل فوری
 پیشرانه 4 سیلندر خطی تنفس طبیعی
 حجم موتور 2.4 لیتری
 حداکثر قدرت 187 اسب بخار
 حداکثر گشتاور 241 نیوتون متر
 شتاب رسمی 9/7 ثانیه
 مصرف سوخت ترکیبی 8/3 لیتر در هر صد کیلومتر
وزن 1550 کیلوگرم

گالری تصاویر هیوندای آزرا  – گرنجور

در ادامه تعدادی از تصاویر خودروی هیوندای آزرا  – گرنجور برای مشاهده و بررسی بهتر این محصول آورده شده است:
چرا سپند خودرو؟
 • تحویل فوری خودرو
 • سند به نام خریدار
 • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران