بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی هاوال H8

دسته بندی: گروه بهمن هاوال
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی هاوال H8

تحویل هاوال H8 توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی هاوال H8 به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط هاوال H8 و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی هاوال H8 را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
خودروهای گریت وال در بازار پر رونق و گسترده ی چین توانسته اند رکوردهایی را برای خود ثبت کنند که در تاریخ خودروسازی این کشور بسیار افتخار آمیز می باشد. استفاده از خلاء ایجاد شده در بازار ایران فرصتی برای چین بود تا با مغتنم شمردن آن بتواند موفقیت های زیادی را از آن کمپانی های خودروسازی خود کند. مدل H6 هاوال چند سال پیاپی پرفروش ترین نمونه از این کمپانی بود و در ادامه H8 نیز توانست محبوبیت قابل توجهی به دست آورد. فروش اقساطی هاوال H8 یکی از مهم ترین اتفاقاتی بود که برای کمپانی هاوال به وقوع پیوست زیرا کارشناسان به شدت منتظر بازخورد این خودرو در بازار کشورهای دیگر بودند. فروش اقساطی هاوال H8

مشخصات فنی هاوال H8

بر روی این خودرو پیشرانه ای دو لیتری نصب شده است که حجمی معادل با 1967 سی سی دارد. این موتور قادر است 214 اسب بخار قدرت تولید کند و در دور موتور 5500 در اختیار خودرو قرار دهد. نیروی تولید شده توسط هاوال از یک پیشرانه ی دو لیتری تامین می شود و پر واضح است که به کارگیری توربو شارژ چنین امکانی را به پیشرانه ای دو لیتری داده است. گیربکس نصب شده بر روی هاوال یک نمونه قابل اعتماد با 6 حالت سرعت می باشد که نیروی موتور را به چهار چرخ متحرک هاوال می رساند. با به چرخش در آمدن تمامی چرخ های H8 و فعال شدن حالت 4WD قابلیت های آفرودی این خودرو نیز تقویت شده و همین موضوع جذابیت این خودرو را برای خریداران بیشتر کرده است. به همین دلیل فروش اقساطی هاوال H8 بیشتر توسط کسانی استقبال می شود که علاقه مند به مسافرت های هیجان انگیز می باشند و نیاز به خودرویی قوی برای رانندگی در انواع جاده ها دارند. مشخصات فنی هاوال H8
موتور هاوال H8 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 2378سی سی
حداکثر قدرت 214 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 324 نیوتن متر در 3000 دور در دقیقه
جعبه دنده هاوال H8 6 سرعته خودکار تیپ ترونیک
شتاب 0 تا 100 -
حداکثر سرعت 220 کیلومتر در ساعت
وزن هاوال اچ 8 1675 کیلوگرم
فروش اقساطی هاوال H8 با تحویل فوری بر روی این خودرو تجهیزاتی مانند سنسور نور، سانروف، سیستم هشدار فاصله ی خودرو، سیستم صوتی قوی با آمپلی فایر، پدال ترمز پارک، سامانه کنترل پایداری، ورود بدون کلید و درب برقی صندوق اشاره کرد. باید دید چه امکاناتی از این خودرو به صورت پیش فرض بر نمونه ی اصلی این خودرو موجود است. فروش اقساطی هاوال H8 در چند مورد از کشورهای خاورمیانه نیز انجام خواهد شد.

گالری تصاویر  هاوال H8

در این بخش می توانید عکس هایی اختصاصی از هاوال اچ 8 را مشاهده نمایید.
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران