فروش اقساطی نیسان جوک

نیسان جوک خودرویی اسپرت، که امکان یک رانندگی پرهیجان را برای شما فراهم می کند، کیفیت بالای این ماشین و عکس العمل سریعش تجربه ای کاملا متفاوت را برای خریدارانش خلق می کند. طراحی این خودرو بسیار زیبا صورت گرفته و برای شادتر کردن فضای داخل خودرو از رگه های قرمز و یا خاکستری در بعضی قسمت ها استفاده شده است. به طور کلی نیسان جوک خودرویی است که بر یک طراحی عادی و معمول در همه ی زمینه ها خط کشیده و خاص بودن خود را با ظاهری متفاوت در خیابان های شهر به نمایش می گذارد. با توجه به محبوبیت این خودرو، سپند خودرو نیز شرایط فروش اقساطی نیسان جوک را به جهت خرید راحت تر برای شما عزیزان فراهم کرده است.

فروش اقساطی نیسان جوک

مشخصات فنی نیسان جوک

نیسان جوک خودرویی است که در موتور آن به نکات زیادی توجه شده است. موتور کوچک این خودرو مجهز به سیستم تزریق مستقیم سوخت می باشد و در زمانی که نیاز به قدرت بالای ماشین دارید شما را نا امید نخواهد کرد، با داشتن تمامی این مزایا، در عین حال مصرف سوخت نیسان جوک اقتصادی می باشد. با داشتن نیسان جوک در جاده ها با آرامش و در کمال راحتی رانندگی کنید. نیسان جوک با داشتن سیستم های هشدار متفاوت، ایمنی شما در داخل خودرو را به معنای واقعی تامین کرده است. سیستم هشدار نقطه ی کور، شناسایی اجسام متحرک، هشدار رانندگی بین خطوط و ۶ عدد ایربگ از جمله ویژگی های این ماشین در جهت تامین امنیت شما می باشند. اگر به خرید این خودرو علاقه مند می باشید لازم است بدانید که سپند خودرو دارای شرایط فروش اقساطی نیسان جوک می باشد.

مشخصات فنی نیسان جوک

 

موتور نیسان جوک 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1598سی سی
حداکثر قدرت 117 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 158 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
جعبه دنده CVT XTronic
شتاب 0 تا 100 11.5 ثانیه
حداکثر سرعت 171 کیلومتر در ساعت
وزن  نیسان جوک 1255 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 4135 طول – 1765 عرض – 1565 ارتفاع
فاصله بین دو محور در نیسان جوک 2530 میلیمتر

خاص بودن طراحی خودرو و متفاوت بودن رخ آن اولین فاکتوری است که نظر بیننده را به خود جلب می نماید. در خودروی نیسان جوک به جای محل معمول چراغ های راهنما، چراغ های جلو نصب شده اند و عرض جلو پنجره به اندازه سپر جلو می باشد. نیسان جوک در کنار تمام زیبایی های ظاهری دارای موتور 1/6 لیتری قدرتمند توربو نیز می باشد که تعادل خوبی میان راندمان و قدرت ارائه می کند. با فعال شدن شرایط فروش اقساطی نیسان جوک بسیاری از طرفداران این خودرو اقدام به خرید آن نمودند.

شرایط فروش نیسان جوک

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی نیسان جوک را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی نیسان جوک55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی نیسان جوک با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید