بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2018

این خودروی شاسی بلند مجهز به تجهیزات ایمنی و رفاهی فوق العاده ای است که آن را به کراس اووری فول آپشن تبدیل کرده است. میتسوبیشی اوتلندر یک خودروی خانوادگی نیز محسوب می شود که تعداد 7 سرنشین را در خود جای می دهد. هم چنین فضای بار زیادی را به خود اختصاص می دهد. مقدار زیادی به روز رسانی بر روی این خودرو، خصوصآ از لحاظ تکنولوژی صورت گرفته که از آن جمله می توان: تغییر در ال سی دی که روی داشبورد قرار دارد، سیستم تنظیم فاصله با خودروی جلویی و سامانه هشدار نقطه کور را  نام برد. فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر امکان خرید این خودرو را با شرایطی آسان فراهم می کند.

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2018

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر

پیشرانه ای که به صورت استاندارد بر روی این خودرو قرار گرفته با حجم 2.4 لیتری و 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ می باشد. این پیشرانه توسط گیربکس CVT توانایی تولید 166 اسب بخار قدرت و گشتاور 220 نیوتون متر را دارد. تیپ دیگری که بر روی این خودرو سوار می شود GT 3.0 است که موتوری با حجم 3 لیتر و 24 سوپاپ را داراست. گیربکسی که به این موتور وصل می شود 6 سرعته اتوماتیک بوده، که قدرت 224 اسب بخار و حداکثر گشتاور 290 نیوتون متر را تولید می کند. این خودرو را با پیشرانه انتخابی مورد نظر با شرایط فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر  خریداری کنید تا از امکانات مناسب آن بهره مند شوید.

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر 2018

با توجه به این که در طراحی این خودرو دقت بسیار زیادی به جزئیات وجود دارد، آن را از خودروهای هم رده اش بالاتر کشیده است. در نمای رو به رویی چراغ های هالوژنی در کنار جلو پنجره کرومی براق و بچ های پلاتینی حسی نو و جذاب به این خودرو داده است. بدنه در 7 رنگ مختلف به عرضه می رسد که امکان انتخاب سلیقه ای را بیشتر می کند. کابین راحت با طراحی مدرن از دیگر ویژگی های ظاهری در میتسوبیشی اوتلندر می باشد. در این فضا بلوتوث، مانیتور لمسی 7 اینچی، نگهداره عینک آفتابی، دسته دنده چرمی، فضای بار زیر پای مسافران به صورت استاندارد قرار گرفته است. امکانات اضافه شده در تیپ SEI 2.4 روکش صندلی و دستگیره درب از جنس چرم می باشد. به زودی می توانید در فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر  این خودروی لوکس با امکانات عالی ثبت نام به عمل آورید.

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر 2018 با تحویل فوری

 

گالری تصاویر میتسوبیشی اوتلندر

در این بخش تصاویر کامل تری از میتسوبیشی اوتلندر  را تماشا می کنید.

مشاوره رایگان021-91072104
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران