بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی لکسوس LS 500

دسته بندی: لکسوس
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی لکسوس LS 500

تحویل لکسوس LS 500 توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی لکسوس LS 500 به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط لکسوس LS 500 و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی لکسوس LS 500 را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
این خودرو که سدانی با سایز بزرگ و خودرویی قوی و قدرتمند است، رقیبانی از جمله مرسدس کلاس S و بی ام و سری 7 دارد. اولین نسخه از این خودرو در سال 1990 تولید و موفقیت هایی نظیر فروش 40 هزار دستگاه را تجربه کرد. اما آخرین نسخه این خودرو که لکسوس سری LS نام می گیرد در نمایشگاه خودروی دیترویت سال 2017 به نمایش گذاشته شد. نسخه خیلی جدیدتر که هنوز به مرحله تولید نرسیده آن است که با کد LS500 شناخته خواهد شد. در واقع در کلاس بدنه سدان های لوکس که فول سایز نیز هستند و سایزشان از مدل فعلی بسیار بزرگ تر است قرار می گیرد. به زودی و در آینده ای نه چندان دور شاهد ورود این خودرو به ایران خواهیم بود و در پی آن فروش اقساطی لکسوس LS 500 با شرایطی فوق العاده به ما عرضه می شود. فروش اقساطی لکسوس 500LS 2018

مشخصات فنی لکسوس LS 500

در حال حاضر پیشرانه معرفی شده توسط این خودرو موتوری با حجم ۳.۵ لیتری شش سیلندر بنزینی مجهز به توربوی دوگانه می باشد. این موتور توان ۴۱۵ اسب بخار و گشتاور ۶۰۰ نیوتن‌متر را تولید می کند. این خودرو نیروی ایجاد شده را به وسیله گیربکس ۱۰ سرعته‌ی اتوماتیک دیفرانسیل عقب به چرخ ها منتقل می کند. این خودرو امکان سفارش نمونه‌ی دو دیفرانسیل این گیربکس را دارد. شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت محاسبه شده برای  لکسوس LS 500 زمانی معادل ۴.۵ ثانیه را می دهد که به نسبت مدل قبلی به مقدار مناسبی بهبود پیدا کرده است. اگر قصد دارید با ورود این خودرو به ایران در فروش اقساطی 500 LS ثبت نام کنید کافی است به سایت سپند خودرو مراجعه کنید. مشخصات فنی لکسوس 500LS 2018 زبان طراحی این برند که جلو پنجره با طراحی مختص لکسوس و چراغ های کشیده به شکل Z در این مدل جدید نیز حفظ شده است. با اضافه کردن خط های روی بدنه و گلگیر عقب نمای لکسوس 500 LS حالتی شناور به خود می گیرد. برعکس لکسوس های مدل قدیمی که سه تکه بودند در این مدل بدنه ای یک دست که شیبی ملایم و شیشه عقب کشیده ای دارد قانون طراحی نسل قبلی را شکسته است. این رویه جدید در طراحی از سبک و سیاق خودروهای فست بک پیروی می کند. نکته دیگر در مورد طراحی این نسخه این است که مدل های قدیمی تر با دو اتاق و سایز بدنه به بازار عرضه می شوند، در صورتی که در مدل جدید قرار بر این است تا تولید به شکل فول سایز باشد و به این منظور عرض خودرو به میزان قابل توجهی افزایش یافته و ارتفاع سقف کوتاه تر است. به زودی فروش اقساطی لکسوس LS 500 به شما امکان خرید این خودروی لوکس با تحویل فوری را می دهد. فروش اقساطی لکسوس 500LS 2018 با تحویل فوری  

گالری تصاویر لکسوس LS 500

در این بخش تصاویر کامل تری از لکسوس LS 500  را مشاهده می کنید.  
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران