بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی فولکس واگن پاسات

فولکس واگن خودرو ساز معتبر آلمانی است که جایگاهش در تمامی بازارهای جهانی به اثبات رسیده است. این کمپانی با خودروی بیتل در ایران شناخته شد و هنوز هم مدل های قدیمی فولکس واگن میان نمونه های کلاسیک می درخشد. واردات و تولید خودروهای فولکس واگن در ایران قطعی شده است و مدرن ترین نمونه ای که قرار است وارد کشورمان شود فولکس واگن پاسات می باشد. امیدواریم همزمان با ورود این خودرو به بازار شرایط فروش اقساطی فولکس واگن پاسات نیز به زودی فراهم شود. تا به امروز 8 نسل از این خودرو به بازارها راه پیدا کرده که آخرین مدل آن از سال 2015 با آمار فروش بالا همچنان در بازارهای جهانی حضور دارد. این خودرو در کشورهای مختلف با نام های متفاوتی از جمله داشر، کوانتوم، سانتانا، کورسار، مگاتون و کارات تولید و عرضه شده است.

فروش اقساطی فولکس واگن پاسات 2018

مشخصات فنی فولکس واگن پاسات

هر محصول از فولکس واگن با طیف گسترده ای از پیشرانه ها ارائه می شود. پاسات نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و کارشناسان برای آن چند نمونه پیشرانه های مختلف در نظر گرفته اند. ساده ترین نمونه ی پاسات مجهز به پیشرانه ای 1.8 لیتری توربو شارژ می باشد. قدرت این مدل 170 اسب بخار و گشتاور تولیدی اش برابر با 250 نیوتن متر می باشد. جعبه دنده ی استفاده شده در این نمونه 6 سرعته و اتوماتیک است و دارای هماهنگی خوبی با سایر اعضای بخش فنی است. پاسات در نمونه های پیشین در8.7 ثانیه از صفر به صد می رسید اما در حال حاضر با تغییراتی که در این خودرو اعمال شده است فروش اقساطی فولکس واگن پاسات با نمونه هایی در حال انجام است که قادرند در 7.9 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد برسانند.
مشخصات فنی فولکس واگن پاسات 2018

موتور 4 سیلندر توربو شارژ
حجم موتور 1800سی سی
حداکثر قدرت فولکس واگن پاسات 180 اسب بخار در 4600 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 250 نیوتن متر در 1500 دور در دقیقه
جعبه دنده 7 سرعته DSG
شتاب 0 تا 100 7.9 ثانیه
حداکثر سرعت فولکس واگن پاسات 225 کیلومتر در ساعت
وزن 1598 کیلوگرم

فروش اقساطی فولکس واگن پاسات 2018 با تحویل فوری
چراغ های اتوماتیک جلو با تکنولوژی فول LED و رینگ های با کیفیت 18 اینچی از جمله مواردی هستند که در طراحی جدید این خودرو به کار گرفته شده اند. فروش اقساطی فولکس واگن پاسات به دلیل امکانات جذاب جدیدش با استقبال خوبی مواجه خواهد شد. سیستم هوشمند و نوآورانه باز شدن درب صندوق عقب یکی از این امکانات است که راحتی قابل توجهی را برای راننده و سرنشینان به وجود می آورد. این سیستم به راننده اجازه می دهد تنها با تکان دادن پای خود بر زیر سپر عقب قادر باشد درب صندوق را بدون لمس کردن آن باز کند. کارآیی این تکنولوژی زمانی مشخص می شود که با دستان پر به سمت صندوق می روید، در این صورت دیگر نیاز نیست برای باز کردن درب آن چیزی را زمین بگذارید و می توانید به راحتی از پای خود استفاده کنید.

گالری تصاویر فولکس واگن پاسات

در این بخش تصاویری اختصاصی از فولکس واگن پاسات را مشاهده می نمایید.

 

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Warning: Undefined variable $term_ids in /home/sepandkhodro/public_html/wp-content/themes/websima/single-cars.php on line 161
  • تحویل فوری خودرو

    تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

  • سند به نام خریدار

    با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

  • اقساط بلندمدت

    پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

  • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

    مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

  • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

    امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

  • بیمه بدنه اجباری نیست

    الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو