بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان

دسته بندی: فولکس واگن
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان

تحویل فولکس واگن تیگوان توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی فولکس واگن تیگوان به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط فولکس واگن تیگوان و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی فولکس واگن تیگوان را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
فولکس واگن یک کمپانی آلمانی است که نام آن در زبان این کشور به معنای خودرو ملی ترجمه می شود. این شرکت در زمینه ی طراحی، مهندسی، تولید و توزیع انواع اتومبیل‌ها، وسایل نقلیه تجاری، موتورسیکلتها، توربوجت‌ها و موتورهای درون‌سوز فعالیت دارد. فولکس واگن از سال 2011 بزرگترین شرکت خورو سازی اروپا بوده است و بعد از تویوتا به عنوان دومین خودروساز بزرگ جهان شناخته می شود، یکی از خودروهای این شرکت، فولکس واگن تیگوان می باشد که بیشترین عرضه را در آمریکا تجربه کرده است؛ این کمپانی اعتقاد دارد که بهترین طالع خودروها در آمریکا مربوط به خودروهای شاسی بلند است و به همین منظور دو محصول جدید را وارد بازارهای این کشور کرده است، طبق پیش بینی گروه فروش این کمپانی فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان در بازارهای اروپا و آمریکا بسیار پرتقاضا خواهد بود. فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان مدل 2018

مشخصات فنی فولکس واگن تیگوان

موتور تیگوان مجهز به چهار سیلندر است که با آرایش خطی در کنار هم قرار گرفته اند. حجم این پیشرانه 2 لیتر است و نسبت به نمونه ی قبل تغییرات چندانی را تجربه نکرده است. توان خروجی با تنظیمات جدید در بخش فنی 16 واحد کاهش داشته است و برابر با 184 اسب بخار می باشد، در مقابل گشتاور 14 واحد افزایش داشته است و به 221 نیوتن متر رسیده است. با این تفاسیر انتظار می رود که شتاب این خودرو اندکی کمتر و در عوض به دلیل گشتاور بیشتر در سرعت های بالا چابک تر از نمونه های قبل باشد. فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان با نمونه ای انجام خواهد شد که از صفر تا صد را در 8.2 ثانیه طی خواهد کرد. مشخصات فنی فولکس واگن تیگوان مدل 2018
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور تیگوان 1984سی سی
حداکثر قدرت 180 اسب بخار در 3940 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور تیگوان 320 نیوتن متر در 1500 دور در دقیقه
جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه
شتاب 0 تا 100 7.7 ثانیه
حداکثر سرعت 208 کیلومتر در ساعت
وزن فولکس واگن تیگوان 1645 کیلوگرم
فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان مدل 2018 با تحویل فوری رشد ابعادی این خودرو در زمینه چابک تر شدن کمکی به تیگوان نکرده است اما در عبور از پیچ ها تاثیر زیادی گذاشته است و باعث شده تا تیگوان مستحکم تر از قبل بتواند پیچ جاده ها را طی نماید. سواری با تیگوان زمخت و آزاردهنده نیست و کارشناسان فنی کارنامه ی خوبی را از خود در زمینه ی سیستم تعلیق ارائه داده اند. اینکه این خودرو چه زمانی به ایران وارد می شود یا فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان در کشورمان کی آغاز می شود همچنان مشخص نیست اما امیدواریم با ورود این خودرو بتوان آن را با قیمتی معقول و در حد ارزش واقعی اش، بدون هزینه های تحمیلی ناشی از واردات خریداری کرد.

گالری تصاویر فولکس واگن تیگوان

در این بخش شما می توانید عکس های جدید فولکس واگن تیگوان را مشاهده نمایید.  
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران