بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی سوبارو فارستر

فروش اقساطی سوبارو فارستر

این برند یک برند قدیمی ژاپنی محسوب می شود که در سال 1953 تأسیس شده است. این خودروساز به تولید خودروهای سواری می پردازد و زیر مجموعه صنایع سنگین کمپانی معوف فوجی به حساب می آید. از شرکای سوبارو که 16 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد تویوتا می باشد. شهرت خودروهای شاسی بلند سوبارو در تجربه رانندگی عالی در جاده ها زبانزد است. با توجه به سیستم تعلیق خوب، موتورهای بوکسر به کار رفته در آن و انتقال نیرو به هر چهار چرخ مسلمأ عملکرد مناسبی را نیز در پی خواهد داشت. شما می توانید از طریق فروش اقساطی سوبارو فارستر صاحب این خودرو با موتوری قوی و ظاهری خشن و جذاب شوید.

فروش اقساطی سوبارو فارستر

مشخصات فنی سوبارو فارستر

پیشرانه ای که در این خودرو استفاده شده موتور باکستر با حجم 2.5 لیتر می باشد. این موتور قدرت 170 اسب بخار و گشتاور 196 نیوتن بر متر را تولید می کند. موتورهای باکستر بدین شکل هستند که چیدمان پیستون های آن ها به صورت 180 درجه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. نیروی ایجاد شده توسط این موتور به وسیله گیربکس اتوماتیک CVT عملکرد انتقال به هر چهار چرخ خودرو را کامل می کند. مقدار مصرف سوخت در سوبارو فارستر در سیکل شهری معادل 9.8 لیتر و در جاده ها معادل 7.32 لیتر است. اما در گیربکس دستی این رقم ها کمی تغییر می کنند. در صورتی که مایل به خرید این خودرو با امکانات مناسب هستید، در فروش اقساطی سوبارو فارستر ثبت نام کنید.

مشخصات فنی سوبارو فارستر

سوبارو در ظاهر خودرویی خشن و تهاجمی را می نمایاند تا با موتور قدرتمند آن سازگاری داشته باشد. در نمای رو به رو چراغ هایی زاویه دار در کنار سپری که دو ورودی هوا در کناره های آن قرار گرفته و دو پروژکتور را در خود جای داده، حالتی عضلانی به این قسمت بخشیده است. بر عکس در نمای پشتی هیچ کدام از این موارد حس نمی شود و از زیبایی زیادی نیز برخوردار نیست. در فضای داخلی سادگی موج می زند، در حالی که دسترسی به همه چیز به راحتی امکان پذیر بوده و از استاندارد بالایی نیز برخوردار است. این خودرو را با وجود امکانات و تجهیزات مناسب به صورت فروش اقساطی سوبارو فارستر خریداری کنید.

فروش اقساطی سوبارو فارستر با تحویل فوری

گالری تصاویر سوبارو فارستر

در این بخش تصاویر کامل تری از سوبارو فاستر را مشاهده می کنید.

مشاوره رایگان021-91072104
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران