فروش اقساطی رنو کوئید

رنو کوئید با اتاقی جادارتر و بزرگ‌تر، در کلاس کراس‌اوورهای کوچک و کامپکت (Entry-level crossover) دسته بندی می شود. در آغاز ورود این خودرو به بازار باور بر این بود که این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای پراید باشد در صورتی که پس از تعیین قیمت با اختلافی حدود 10 میلیون این نظریه شکست خورد و پراید همچنان جایگاه خود را در بازار حفظ کرده است. فراهم کردن شرایط فروش اقساطی رنو کوئید نیز گامی دیگر به جهت محبوبیت بیشتر این خودرو در میان اقشار مختلف بود.

فروش اقساطی رنو کوئید

رنو کوئید دارای جلوپنجره ای با حالت لانه زنبوری می باشد که به جای شش ضلعی، سوراخ‌هایی مستطیل شکل دارد، جنس این جلوپنجره از پلاستیک و به رنگ سیاه‌ ساخته شده است. طراح، داخل سپرها را جایگاه مناسبی برای چراغ‌های مه‌شکن دیده تا علاوه بر کارایی مناسب، ظاهر اسپرت تری برای کوئید رقم بزند. کاپوت جلو نیز به سادگی طراحی نشده و با خطوط حجم دهنده سعی بر آن بوده است تا نمای جلوی این خودرو در حالت روبرو دارای حجم مناسبی باشد. با توجه به ظاهر اسپرت این خودرو و سایز کوچکش، رنو کویید جایگاه مناسبی را در میان جوانان کسب کرده است و شرکت های گوناگون از جمله سپند خودرو با فراهم کردن شرایط فروش اقساطی رنو کوئید سعی در برآوردن نیازهای این گروه از جامعه کرده اند.

مشخصات فنی رنو کوئید

رنو کوئید همانند دیگر محصولات گروه رنو بازار بسیار خوبی را در کشور به دست آورد و در بازار فروش نقدی رنو کوئید نیز شاهد تقاضای بسیاری بودیم.

مشخصات فنی رنو کوئید

رنو کوئید دارای پیشرانه ی قدرتمندی نیست و با توجه به قیمتش توقع چنین ویژگی نیز چندان منطقی نمی باشد. این خودرو دارای پیشرانه  ۰.۸ لیتر یا دقیقا ۷۹۹ سی‌سی حجم است و قدرتی معادل ۵۴ اسب بخار و ۷۲ نیوتن‌متر گشتاور تولید خواهد کرد. پیشرانه ی این خودرو زیاد بالا نیست اما با توجه به وزن 660 کیلوگرمی اش این پیشرانه می تواند در مدت 16 ثانیه از سرعت صفر به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد همچنین میانگین مصرف سوخت در کوئید کمتر از 4 لیتر در 100 کیلومتر می باشد. در صورتی که رنو کوئید را خودروی مناسبی برای خود می دانید لازم به ذکر است که سپند خودرو دارای شرایط فروش اقساطی رنو کوئید می باشد.

فروش اقساطی رنو کوئید با تحویل فوری

تعداد سیلندر ۳-خطی
حجم موتور (سی سی) ۹۹۹
حداکثر توان (اسب بخار) ۶۸
استاندارد آلایندگی یورو ۵
حجم باک رنو کوئید(لیتر) ۲۸
مصرف سوخت ترکیبی (L/100 Km) ۴.۵
جعبه دنده ۵ سرعته دستی
حداکثر سرعت رنو کوئید (Km/h) ۱۴۰

شرایط فروش رنو کوئید

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی رنو کوئید را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی رنو کوئید55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی رنو کوئید با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید