بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو کوئید

رنو کوئید با اتاقی جادارتر و بزرگ‌تر، در کلاس کراس‌اوورهای کوچک و کامپکت (Entry-level crossover) دسته بندی می شود. در آغاز ورود این خودرو به بازار باور بر این بود که این محصول می تواند جایگزین مناسبی برای پراید باشد در صورتی که پس از تعیین قیمت با اختلافی حدود 10 میلیون این نظریه شکست خورد و پراید همچنان جایگاه خود را در بازار حفظ کرده است. فراهم کردن شرایط فروش اقساطی رنو کوئید نیز گامی دیگر به جهت محبوبیت بیشتر این خودرو در میان اقشار مختلف بود.

فروش اقساطی رنو کوئید

رنو کوئید دارای جلوپنجره ای با حالت لانه زنبوری می باشد که به جای شش ضلعی، سوراخ‌هایی مستطیل شکل دارد، جنس این جلوپنجره از پلاستیک و به رنگ سیاه‌ ساخته شده است. طراح، داخل سپرها را جایگاه مناسبی برای چراغ‌های مه‌شکن دیده تا علاوه بر کارایی مناسب، ظاهر اسپرت تری برای کوئید رقم بزند. کاپوت جلو نیز به سادگی طراحی نشده و با خطوط حجم دهنده سعی بر آن بوده است تا نمای جلوی این خودرو در حالت روبرو دارای حجم مناسبی باشد. با توجه به ظاهر اسپرت این خودرو و سایز کوچکش، رنو کویید جایگاه مناسبی را در میان جوانان کسب کرده است و شرکت های گوناگون از جمله سپند خودرو با فراهم کردن شرایط فروش اقساطی رنو کوئید سعی در برآوردن نیازهای این گروه از جامعه کرده اند.

مشخصات فنی رنو کوئید

رنو کوئید همانند دیگر محصولات گروه رنو بازار بسیار خوبی را در کشور به دست آورد و در بازار فروش نقدی رنو کوئید نیز شاهد تقاضای بسیاری بودیم.

مشخصات فنی رنو کوئید

رنو کوئید دارای پیشرانه ی قدرتمندی نیست و با توجه به قیمتش توقع چنین ویژگی نیز چندان منطقی نمی باشد. این خودرو دارای پیشرانه  ۰.۸ لیتر یا دقیقا ۷۹۹ سی‌سی حجم است و قدرتی معادل ۵۴ اسب بخار و ۷۲ نیوتن‌متر گشتاور تولید خواهد کرد. پیشرانه ی این خودرو زیاد بالا نیست اما با توجه به وزن 660 کیلوگرمی اش این پیشرانه می تواند در مدت 16 ثانیه از سرعت صفر به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد همچنین میانگین مصرف سوخت در کوئید کمتر از 4 لیتر در 100 کیلومتر می باشد. در صورتی که رنو کوئید را خودروی مناسبی برای خود می دانید لازم به ذکر است که سپند خودرو دارای شرایط فروش اقساطی رنو کوئید می باشد.

فروش اقساطی رنو کوئید با تحویل فوری
تعداد سیلندر ۳-خطی
حجم موتور (سی سی) ۹۹۹
حداکثر توان (اسب بخار) ۶۸
استاندارد آلایندگی یورو ۵
حجم باک رنو کوئید(لیتر) ۲۸
مصرف سوخت ترکیبی (L/100 Km) ۴.۵
جعبه دنده ۵ سرعته دستی
حداکثر سرعت رنو کوئید (Km/h) ۱۴۰
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->