بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تویوتا CHR

این خودروی ژاپنی در واقع خودرویی پر فروش در سال 2017 میلادی بوده و جزو بهترین خودروهای کراس اوور محسوب می شود. در سال 2016 وارد خط تولید شده و هنوز در تمامی بازارهای جهانی خصوصأ آمریکا به فروش نرسیده است. کشورهایی که تا کنون این خودرو را عرضه کرده اند آمریکای شمالی، اندونزی و ژاپن هستند. حتی در کشور ترکیه دارای خط تولید می باشد. تویوتا CHR به زودی با دو مدل پیشرانه عرضه می شود. یکی از آن ها با حجم 1.2 لیتری توربو و دیگری 1.8 لیتری هیبریدی وارد بازار خواهد شد. با مشخص شدن این که در ایران کدام پیشرانه به فروش خواهد رسید و به دنبال آن فروش اقساطی تویوتا CHR مدل  را نیز خواهیم داشت.

فروش اقساطی تویوتا CHR سال 2018

مشخصات تویوتا CHR

پیشرانه ای که در این خودرو استفاده شده موتوری 1.2 لیتری توربو می باشد. هم چنین از گیربکس CVT در تویوتا CHR استفاده شده است. مقدار تولید آلایندگی در این پیشرانه در بازارهای اروپایی مورد پسند واقع شده و از قیمت قیمت پایین سوخت بهره می برد. البته باید خاطر نشان شد که در بازار ایران تمایل به سمت پیشرانه های بزرگ تر می باشد. بسیاری از منتقدین حجم کم این پیشرانه را نقطه ضعف تویوتا CHR می دانند. مدل هیبریدی این خودرو از داشتن سیستم چهار چرخ متحرک محروم مانده، اما در مدل 1.2 لیتری توربو بنزینی این سیستم وجود دارد. اگر برای خرید این خودرو تردید دارید نگاهی به شرایط مناسب فروش اقساطی تویوتا CHR  در سپند خودرو بیندازید.

مشخصات فنی تویوتا CHR سال 2018

طراحی این خودرو بسیار مدرن بوده و جذابیت خاصی دارد. بدنه عضلانی نیز نقطه قوت در تویوتا CHR به حساب می آید. با وجود این که اکثریت خودروهای کراس اوور فضای کمی در قسمت کابین دارند و برخلاف شاسی بلندها از فضایی بزرگ و جادار بهره نمی برند. این بار این قانون در خودرو تویوتا CHR نقض شده و ظرفیتی 5 سرنشین با فضای پای مناسب را در اختیار خریداران قرار می دهد. هم چنین فروش اقساطی تویوتا CHR  بهترین راه خرید را در پیش روی شما قرار می دهد. تجهیزات ایمنی که به صورت استاندارد بر روی تویوتا CHR نصب است شامل:  سیستم نوربالا اتوماتیک، کروز کنترل اتوماتیک، سیستم هشدار و نگهداری اتومبیل میان خطوط جاده، سیستم ترمز خودکار قبل از برخورد و سیستم هشدار نقطه کور می باشد.

فروش اقساطی تویوتا CHR سال 2018 با تحویل فوری

گالری تصاویر تویوتا سی اچ ار

در این بخش شما میتوانید تصاویری اختصاصی از تویوتا سی اچ ار  را مشاهده نمایید.

فروش اقساطی تویوتا CHR - سپند خودرو
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو