بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تویوتا کرولا

در ابتدا این خودرو در سال 2014 وارد بازا شده و در حال حاضر  آن رونمایی خود را در پنجمین سال از یازدهمین نسل طراحی تویوتا به انجام رسانده است. تویوتا کرولا ظاهری بسیار جذاب دارد و فضای داخلی جادار آن خصوصأ در قسمت پشت خودرو نظرها را به خود جلب می کند. از امکانات موجود در این خودرو می توان به: ترمز اضطراری خودکار، کنترل سرعت تطبیقی و سیستم کمک به راننده برای رانندگی بین خطوط اشاره کرد. راندن با تویوتا کرولا  و کنترل آن در پیچ ها آسان و راحت است، اما نه به آن معنا که برای این مسیرها ساخته شده باشد و مدام در این موقعیت قرار گیرد. این خودرو رقیبانی همچون مزدا 3، هوندا Civic و هیوندای Elantra دارد. بدین ترتیب فروش اقساطی تویوتا کرولا می تواند فرصت مناسبی برای خرید راحت تر این خودرو باشد.

فروش اقساطی تویوتا کرولا

مشخصات فنی تویوتا کرولا

پیشرانه ای که در این خودرو مورد استفاده قرار می گیرد، مدل چهارسیلندر با توان تولیدی 132 اسب بخار و 1.8 لیتری می باشد. این خودرو شتاب و سرعت بالایی را در کنار مصرف سوخت مناسب دارد. کرولا از تریم های متفاوتی برخوردار است. تأکید مدلLE Eco  بر روی مصرف سوخت می باشد و در آن از تجهیزات استاندارد مناسبی استفاده شده است. نسخه های پایه به نامL  و LE معروف هستند که از لحاظ قیمتی ارزانتز از بقیه نسخه ها می باشند. مدل اسپورت به نام SE شناخته می شود و ضربه‌گیرهای ارتقا یافته آن ها سواری را سفت تر می کند. در نهایت نسخه لوکس که در واقع مدل پرمیوم آن است به نام XSE موجود می باشد. شما می توانید به محض عرضه به صورت فروش اقساطی تویوتا کرولا  برای خرید اقدام کنید.

مشخصات فنی تویوتا کرولا

فیس لیفتی که در سال 2017 با تغییراتی در کابین و نمای ظاهری ارائه شد این خودرو را به معنای واقعی به یک خودرو در کلاس بدنه سدان کامپکت تبدیل کرد. چراغ های فابریکLED  در بخش جلویی از جمله تجهیزاتی است که در هیچکدام از رقیبان این خودرو وجود ندارد. مدل طراحی درب های این خودرو به نحوی است که سوار و پیاده شدن از آن به راحتی انجام می پذیرد. صندلی ها هم در عقب و هم در جلو جادار و بزرگ بوده و فضای مناسبی برای پا و سر به سرنشینان می دهد. فضای داخلی زیبا و جذاب بوده اما در عین حال مواد داخلی به دلیل پلاستیکی بودن برخی از پنل های داخلی به نظر ارزان می رسند. اگر بیشتر توجه کنیم در کنترل های سیستم تهویه مطبوع، صندلی ها و اینترفیس سیستم  infotainment دقت و تفکر را خواهیم دید. فروش اقساطی تویوتا کرولا در سپند خودرو بهترین راه خرید را پیش رویتان قرار می دهد.

فروش اقساطی تویوتا کرولا با تحویل فوری

گالری تصاویر تویوتا کرولا

در این بخش شما میتوانید تصاویری اختصاصی از تویوتا کرولا را مشاهده نمایید.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو