بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تویوتا هایلوکس GL

فروش قساطی تویوتا هایلوکس GL جی ال تحویل فوری

فروش اقساطی تویوتا هایلوکس GL جی ال . یکی از مشهور ترین وانت هایی که در سال های اخیر ارائه شده تویوتا هایلکوس است که در همه کشورها با طرفداران بسیاری رو به رو شده است. این وسیله نقلیه کیفیت قابل توجهی برای سرنشینان به همراه می آورد. ویژگی های فنی و مشخصات کیفی آن، نظر و توجه بسیاری از خریداران را جلب کرده است. قبل از هرگونه خرید اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص تویوتا هایلوکس جی ال آنالیز تولید شده این محصول شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید. پس تا پایان این مطلب در سایت سپند خودرو با ما همراه باشید.

 

فروش قساطی تویوتا هایلوکس GL تحویل فوری

 

خرید قسطی تویوتا هایلوکس GL جی ال

با وجود شرایط فوق العاده ای که برای خرید این اتومبیل ایجاد شده . همواره برخی از افراد در پرداخت مبلغ نقدی آن دچار مشکل می شوند و به همین خاطر شرایط خرید اقساطی برای این وسیله نقلیه فراهم شده که یکی از بهترین فرصت های خرید اتومبیل های لوکس در کشور ما محسوب می شود.

خرید اقساطی تویوتا هایلوکس جی ال

خرید اقساطی اتومبیل های لوکس همواره شرایط ویژه ای در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید، خرید این محصولات را با قیمت مناسبی انجام داده و هزینه آن را نیز به صورت اقساطی و در چند مرحله پرداخت کنید. برای خرید هر یک از این وسایل نقلیه برآورد هزینه های مازاد بر قیمت آنها به دلیل شرایط فروش اقساطی تویوتا هایلوکس نیز مهم تلقی می شود.

 

خرید اقساطی تویوتا هایلوکس GL

 

فروش قسطی تویوتا هایلوکس GL جی ال

فروش اقساطی این اتومبیل ها با دریافت ضمانت نامه های معتبر از خریداران، انجام می گیرد. شما می توانید، به سهولت در راستای خرید این وسیله نقلیه اقدامات لازم را انجام دهید.

فروش تویوتا هایلوکس جی ال GL اقساطی

این فرصت استثنایی، شما را به خودروی رویایی تان می رساند. این اتومبیل وانت به زیبایی طراحی شده است و ظاهر خشن و زیبای آن توجه بسیاری از علاقه مندان به دنیای اتومبیل ها را جلب کرده است.

اگر تصمیم به خرید اقساطی خودرو تویوتا هایلوکس را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

معرفی تویوتا هایلوکس GL

کیفیت ساخت بالای این وسیله نقلیه از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. قابلیت آفرود این وسیله  نقلیه و دوام فنی آن نیز سبب محبوبیت آن شده است. این خودروی لوکس در میان دسته بندی های خودروهای سدان جای گرفته و در سپند خودرو سایر برادران آن نیز معرفی شده اند.

 

فروش تویوتا هایلوکس GL اقساطی

 

فروش تویوتا هایلوکس جی ال قسطی

یکی از مهمترین ویژگی های این وسیله نقلیه کابین جا دار آن است که برای نشستن اعضای خانواده بسیار مناسب می باشد. این اتومبیل را در میان خودروهای خانوادگی دسته بندی می کنند. فنربندی خشک آن از مهمترین معایب آن به شمار می رود که برخی از خریداران را برای خرید آن دچار تردید کرده است. یکی دیگر از معایب آن کمبود آپشن ها و امکاناتی است که در سایر هم خانواده های آن وجود دارد.

مشخصات فنی تویوتا هایلوکس GL

برخی از مشخصه های این وسیله نقلیه را در زیر مشاهده می کنید:

 • موتورهای بنزینی 4 سلیندری و 2 لیتری
 • پیشرانه های دیزلی 2 و نیم لیتری
 • قدرت 164 اسب بخار
 • سیستم چهار چرخ به صورت متحرک
 • سیستم برقی تنظیم چهار چرخ هایلوکس

در این خودرو قابلیت قفل مرکزی وجود ندارد که یکی از کمبودهای فنی تویوتا هایلوکس به شمار می رود.

آپشن ها و مهمترین تغییرات تویوتا هایلوکس GL

سنسورهای فشار باد تایر از مهمترین آپشن های این وسیله نقلیه به شمار می رود. در ساختار آن ترمزهای ضد قفل نیز به کار رفته اند که بر قابلیت های آن می افزایند. توزیع نیروی ترمز در این وسیله نقلیه به خوبی انجام می شود و یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می رود. مه شکن های جلو و عقب این مدل تویوتا نیز در ساختار آن به کار رفته اند.

 

آپشن ها و مشخصات فنی تویوتا هایلوکس GL

 

خرید تویوتا هایلوکس GL جی ال قسطی

با در نظر گرفتن ویژگی ها و آپشن های فوق العاده این وسیله نقلیه خرید آن بسیار انجام شده . و در سر تا سر کشور ما با استقبال فراوانی رو به رو شده است. هر یک از بخش های این خودرو نیازهای متعدد سرنشینان و رانندگان را برآورده کرده . و به همین خاطر نیز کابین داخلی آن بسیار مجهز و تکمیل است.

تصاویر تویوتا هایلوکس GL

در این بخش برخی از تصاویر لوکس و زیبای این اتومبیل را مشاهده می کنید که به شما کمک می کند تصمیم بهتری برای خرید آن انجام دهید. در هر یک از بخش های فنی این اتومبیل قابلیت های جدیدی به کار رفته اند. در ساختار تویوتا هایلوکس قابلیت ها و آپشن های بسیاری در نظر گرفته شده است که ساختار این وسیله نقلیه را تکمیل می کنند.

 

خرید تویوتا هایلوکس GL قسطی

 

ویدیو تویوتا هایلوکس GL

این اتومبیل با ساختار شیک و طراحی فوق العاده ای در بازارهای خرید و فروش خودرو ارائه می شود و به همین خاطر نیز زیبایی آن بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار داده است. با مشاهده ویدیوی این محصول بیشتر به ویژگی های کیفی آن پی خواهید برد.

فروش تویوتا هایلوکس GL اقساطی
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو