بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی تویوتا راو 4

دسته بندی: تویوتا
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی تویوتا راو 4

تحویل تویوتا راو 4 توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی تویوتا راو 4 به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط تویوتا راو 4 و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی تویوتا راو 4 را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
تویوتا راو 4 محصولی است که در نمونه های قبل از آخرین مدل ارائه شده، تجربه ی موفقی در بازار ایران نداشت. با ورود نسخه ی جدید و رفع برخی نواقص، از این خودرو استقبال به عمل آمد و واردکنندگان خودروهای تویوتا توانستند پس از مدتی به سود برسند. چهره خشن و جدی راو 4 در قسمت جلو، موتور 2.5 لیتری قدرتمند، خدمات پس از فروش مناسب و راضی کننده، کیفیت بسیار بالای قطعات و عرضه به موقع همگی از جمله عواملی بودند که راو 4 را به این موفقیت رساندند. فروش اقساطی تویوتا راو 4 با توجه به تغییراتی که در طراحی اش دارد احتمالا به مراتب پر شورتر از نمونه قبلی خواهد بود. فروش اقساطی تویوتا راو 4

مشخصات فنی تویوتا راو 4

موتور این خودرو 4 سیلندر است و دقیقا برابر با 2494 سی سی حجم دارد. نیازی به تعریف در مورد این پیشرانه نیست و کیفیت موتور تویوتا زبانزد همگان است. توان تولیدی موتور کاملا مناسب جثه ی آن می باشد و قادر است به راحتی این خودرو با قابلیت های آفرود را با سرعت راضی کننده ای به جلو پیش ببرد. جعبه دنده این خودرو نیز با حفظ فواصل زمانی مناسب برای تعویض 6 سرعته و اتومات می باشد. توان تولیدی توسط این خودرو بسیار شبیه به کولیوس است اما با توجه به ظاهر جوان پسندتر تویوتا راو، کارشناسان معتقدند که با شروع فروش اقساطی تویوتا راو 4 این خودرو به خوبی از پس رقیبان سرسختش برمی آید. مشخصات فنی تویوتا راو 4
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 2494سی سی
حداکثر قدرت تویوتا راو 4 176 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 233 نیوتن متر در 4100 دور در دقیقه
جعبه دنده تویوتا راو 4 6 دنده اتوماتیک تیپ ترونیک
شتاب 0 تا 100 9.3 ثانیه
حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت
وزن 1558 کیلوگرم
فروش اقساطی تویوتا راو 4 با تحویل فوری تجربه رانندگی با تویوتا راو 4 برای رانندگان بسیار لذت بخش است. هندلینگ این خودرو به قدری خوب است که شما حس می کنید در پیچ ها خودرو به زمین می چسبد، این قابلیت در زمان تعویض لاین های ناگهانی بسیار به چشمتان خواهد آمد. موتور تویوتا عملکردی سریع و حرفه ای دارد و تمام رانندگان اذعان دارند که سرحال بودن این موتور به شما نیز سرایت خواهد کرد. فروش اقساطی تویوتا راو 4  با توجه به قابلیت های فنی خوب درکنار ظاهر زیبا آمار بالایی خواهد داشت و با توجه به افزوده شدن قابلیت باز شدن درب صندوق عقب با شناسایی حرکت پای شما، بسیاری از سفر دوستان که همواره با دست های پر از اثاث با درب بسته ی صندوق عقب مواجه می شوند جزو لیست خریداران و طرفداران پر و پا قرص این خودرو قرار می گیرند تا از این به بعد برای باز کردن درب صندوق با مشکلی مواجه نشوند و به راحتی با حرکت دادن پایشان صندوق را باز کنند.

گالری تصاویر تویوتا راو 4

 
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران