بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی بورگوارد BX7

محصولات شرکت بورگوارد، در عین حال که لوکس بوده و در رده های بالای خودرو قرار می گیرند از قیمتی مناسب برخوردار هستند، این یک نکته مثبت در رابطه ها با این خودروها محسوب می شود. با وجود این که نام برند بورگوارد خیلی به گوش نمی خورد باید بدانید که این شرکت یک خودروساز با پیشینه ای قدیمی به حساب می آید. این برند آلمانی پیش از شروع جنگ جهانی دوم یکی از معروف ترین محصولات در این حوزه به حساب می آمد. بعد از سال ها فعالیت نکردن این برند، اولین محصول در سال 2015 به نام بورگوارد BX7 تولید و وارد بازار شد. فروش این خودرو از سال 2016 آغاز شد و در حال حاضر فروش اقساطی بورگوارد BX7 می تواند فرصتی مناسب برای خرید آسان تر این خودروی لوکس باشد.

فروش اقساطی بورگوارد BX7

مشخصات فنی بورگوارد BX7

پیشرانه ای که در این خودرو به کار رفته، موتوری با حجم 2.0 لیتری می باشد که به توربو شارژر مجهز است. این موتور 224 اسب بخار قدرت و گشتاور 300 نیوتن متر را تولید می کند. موتور نام برده را فوتون چین با تکنولوژی میتسوبیشی به تولید می رساند. این خودرو با مشخصات فنی که از آن تعریف شد می تواند به حداکثر سرعت 206 کیلومتر بر ساعت برسد. نیروی ایجاد شده توسط این موتور به وسیله جعبه دنده 6 سرعته   به چرخ ها انتقال پیدا می کند. عرضه این خودرو به بازا به دو صورت تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل می باشد که نسخه چهار چرخ متحرک آن مورد انتخابی برای عرضه به ایران است. این نسخه به وسیله فروش اقساطی بورگوارد BX7 با شرایط عالی قابل خرید می باشد.

مشخصات فنی بورگوارد BX7

در واقع برای طراحی ظاهری این خودرو از یک زبان استفاده می شود تا بتواند اثری ماندگار از خود به جای بگذارد. شخصی که طراحی این خودرو را به عهده گرفت به نام “اینار هارید” بوده است. جلو پنجره بزرگ مزین به پرهایی به حالت مورب در نمای رو به رو، این خودرو را از دیگر مدل ها متمایز می کند. حس آرامش در کنار حس قدرت، به وسیله کاپوت حجیم و بدنه عضلانی منتقل می شود. هم چنین چراغ هایی با طراحی خاص از دیگر ویژگی های این خودروی شاسی بلند به حساب می آید. در نمای جانبی سعی شده با حجم پردازی هایی نبود خطوط را جبران کند و در نهایت به نمایی خاص و مدرن تبدیل شود. در بخش عقب خودرو سپر بر آمده در کنار چراغ های جذاب و شبرنگ هایی با حالت کشیده، طرفداران زیادی را به سمت خود جلب می کند. فروش اقساطی بورگوارد BX7 با تحویل فوری، شما را به خرید این خودرو با شرایط خاص تعیین شده راغب خواهد کرد.

فروش اقساطی بورگوارد BX7 با تحویل فوری

گالری تصاویر بورگوارد BX7

در این بخش تصاویر کامل تری از بورگوارد BX7 را مشاهده می کنید.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو