بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی برلیانس C3 کراس

فروش اقساطی برلیانس C3 کراس

بعد از خانواده ی پرفروش محصولات سری 200 و سری 300 برلیانس در ایران، پنجمین عضو از این خانواده نیز وارد ایران شد. برلیانس C3 کراس یا به اختصار C3 محصول جدید این کمپانی است که در کلاس خودروهای هاچ بک سایز بزرگ یا شاید هم کراس اوورهای سایز کوچک شناخته می شود. این خودرو در بازار داخلی رقیبی سرسخت برای رنو ساندرو استپ وی و دانگ فنگ اچ سی کراس به حساب می آید، فروش اقساطی برلیانس C3 کراس نیز این رقابت را سخت تر از پیش کرده است. C3 کراس به عبارتی مدل فول‌آپشن برلیانس H320 است که در کنار پیشرفت در امکانات و تجهیزات، ویژگی های محبوب نمونه های قبلی را برای جلب رضایت خریداران و استقبال بیشتر حفظ کرده است.

فروش اقساطی برلیانس C3 کراس

مشخصات فنی برلیانس C3 کراس

در بخش قوای فنی برلیانس C3 همان پیشرانه 1.5 لیتری چهار سیلندر با حداکثر قدرت 103 اسب بخار در دور 5800 به کار گرفته شده است که قادر است گشتاوری 138 نیوتن متری در دور موتور 3800 تولید کند. این پیشرانه باعث می شود تا عینا همان حال و هوای سواری با خودروی برلیانس H320 را تجربه کنید، مگر اینکه بخواهید به خود تلقین کنید که خودرویی گران تر سوار شده اید.
جعبه دنده اتومات این خودرو دارای حالت “درایو” می باشد که در ابتدای حرکت اتومبیل با واکنش کند پدال گاز همراه است و در ادامه نیز شتابی در حد قدرت 103 اسب بخار تولید نمی نماید. این موضوع می تواند راننده را در هنگام سبقت گرفتن اذیت کند اما اگر به دنبال آپشن های اسپرت از یک خودرو نیستید در مصارف شهری عملکرد برلیانس C3 مانند H320 قابل قبول می باشد. فروش اقساطی برلیانس C3 نشان داد که طراحی جذاب این خودرو در کنار استفاده از پیشرانه ی سابق توانسته است نظر خریداران را به خوبی جلب نماید.
مشخصات فنی برلیانس C3 کراس

تعداد سیلندر ۴- خطی
حجم موتور  برلیانس C3 کراس (لیتر) ۱.۵
حداکثر توان (اسب بخار) ۱۰۳
حداکثر گشتاور (نیوتن‌متر) ۱۳۸
استاندارد آلایندگی یورو ۵
حجم باک (لیتر) ۵۵
مصرف سوخت ترکیبی (L/100 Km) ۶.۵
جعبه دنده برلیانس C3 کراس ۴ سرعته خودکار
حداکثر سرعت (Km/h) ۱۷۰

فروش اقساطی برلیانس C3 کراس با تحویل فوری
با توجه به مشابه بودن آپشن‌ها در نسخه‌های مختلف برلیانس H320، پرداختن مبلغی در حدود ۷ میلیون تومان بالاتر برای استفاده از جعبه‌دنده‌ی خودکار، چندان برای خریداران معقول نیست.در حقیقت متقاضیان می خواهند بدانند در برابر چه امکاناتی پول بیشتری می پردازند، شاید این مسئله در هنگام استفاده از شرایط فروش اقساطی برلیانس C3 کمتر نمود پیدا کند و با توجه به غیر نقدی بودن معامله استفاده از گیربکس اتومات بیشتر به چشم خریداران بیاید. هرچند در نمونه های دنده دستی شتاب‌گیری بهتر، کاهش استهلاک و مصرف سوخت کمتر شرایط بهتری را برای رانندگان رقم می زنند.

مشاوره رایگان021-91072104
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران