بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی اپتیما هیبریدی

به تازگی کمپانی کیا از دو نسخه ی جدید اپتیما در نمایشگاه اتومبیل شیکاگو رونمایی کرده است. این دو محصول جدید کیا اپتیما هیبریدی و کیا اپتیما پلاگین هیبریدی می باشند که با برخوردار بودن از سیستم های مناسب در جهت بهبود مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا تواسته اند در میان خودروهای هیبریدی جایگاه قابل قبولی را به دست آورند. کیا اپتیما هیبریدی نتیجه ی سعی و تلاش شبانه روزی کارشناسانی است که قصد داشتند با ایجاد اختلاف در مصرف سوخت خودرو نسبت به دیگر رقیبان، مزیت بزرگی را برای اپتیما هیبرید رقم بزنند. فروش اقساطی اپتیما هیبریدی با توجه به تاکید بازارهای هیبریدی بر روی مصرف سوخت کم، آمار قابل قبولی خواهد داشت.

فروش اقساطی اپتیما هیبریدی

مشخصات اپتیما هیبریدی

دو خودروی تولیدی کیا در فرم کلی بدنه شبیه به هم می باشند اما مانند سایر خودروهای هیبریدی در طراحی خود تغییراتی جزیی را تجربه کرده اند. در نسخه هیبریدی شرکت سازنده از پیشرانه ای 2 لیتری با 4 سیلندر بهره گرفته است که در کنار یک موتور الکتریکی مجموعا در حدود 193 اسب بخار قدرت دارد. موتور الکتریکی نسخه های هیبریدی متصل به یک باتری لیتیومی 1.62 کیلووات ساعتی می باشد و قدرت ترکیبی این دو موتور در کنار هم برای به حرکت در آوردن این خودرو به جهت مصارف شهری کافی می باشد. فروش اقساطی اپتیما هیبریدی در بازارهای اروپایی و آمریکایی با همین شرایط فنی آغاز شده و وضعیت خوبی داشته است.
برای نسخه های پلاگین هیبریدی نیز طبق نظر کارشناسان بهترین گزینه استفاده از همان پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر GDI بود اما این بار با قوی تر کردن باتری قدرت حاصله را بالاتر بردند. کیا اپتیما پلاگین هیبریدی متصل به یک باتری‌ لیتیوم یونی 9.8 کیلووات ساعتی است و حداکثر قدرت تولیدی آن‌ به 202 اسب بخار می‌رسد. گفته می شود دوام نیروی ذخیره شده در این خودرو نیز نسبت به خودروهای هیبریدی بیشتر است و رانندگان اذعان داشته اند که با یک بار شارژ کامل باتری‌ها و پر کردن باک سوخت با این خودرو می توان مسافتی در حدود 600 مایل، یعنی حدودا 965 کیلومتر را به راحتی طی کرد.

مشخصات فنی اپتیما هیبریدی - سپند خودرو

مدل کیا اپتیما هیبریدی
پیشرانه 2 لیتری هیبریدی 4 سیلندر
حداکثر توان موتور بنزینی 154 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر توان موتور برقی 50 اسب بخار در 1630 دور در دقیقه
جمعاً حداکثر توان پیشرانه 192 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور اپتیما هیبریدی 367 نیوتن متر در 1770 دور در دقیقه
گیربکس 6 سرعته خودکار
مصرف سوخت ترکیبی اپتیما هیبریدی 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر

فروش اقساطی اپتیما هیبریدی با تحویل فوری

در نسخه های کیا اپتیما پلاگین هیبریدی شما می توانید در زمان استراحت خودروی خود را با کمک پریزهای برق شهری یا ایستگاه های مخصوص خودرو تجدید شارژ کنید. زمان دقیق ورود به بازار این خودرو در ایران هنوز مشخص نیست اما پیش بینی می شود فروش اقساطی اپتیما هیبریدی با استقبال ارگان ها و سازمان های خصوصی مواجه شود، زیرا این خودرو برای شرکت هایی که می خواهند در جهت داشتن هوای پاک گامی مثبت بردارند بسیار مناسب می باشد، البته همچنان باید دید با ورود این خودرو به بازار قیمت تمام شده ی آن در چه حدودی می باشد تا بتوان استقبال از اپتیما هیبرید را دقیق تر پیش بینی کرد.

گالری تصاویر کیا اپتیما هیبریدی

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو