شرکت های چینی در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی در طراحی و تولید انواع خودروها داشته اند.نمونه های موفقی مانند چری آریزو 5، ام وی ام 315 جدید و لیفان 820 که در بازار کشور نیز حضور دارند. ام وی ام X33S یکی دیگر از نمونه هایی است که نشان دهنده یک خودروی پیشرفته با امکانات عالی بود. در ادامه با بررسی شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33S همراه سپندخودرو باشید.

مشخصات فنی ام وی ام X33S

پیشرانه مورد استفاده در این خودرو با شتاب ۶۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بهترین عملکرد را در شتاب دهی به شما می دهد. پیشرانه ای با حجم ۲.۰ لیتر که امکان تولید ۱۳۸ اسب بخار قدرت و گشتاور 180 نیوتون متر را دارد. نیروی این موتور توسط گیر بکس CVT  هفت سرعته به چرخ های جلویی انتقال پیدا می کند.

فروش اقساطي ام وي ام x33sفروش اقساطي ام وي ام x33s

ام وی ام X33S در ۲ حالت رانندگی به نام های Eco و یا Sport برای انتخاب شما وجود دارد و در سطح شهر با این مشخصات عملکرد رانندگی مناسبی را تجربه می کنید.در سپندخودرو نیز همسو با فعالیت موفقی که در زمینه فروش اقساطی خودرو داشته است، این بار به ارائه شرایط خاصی در فروش اقساطي ام وي ام x33s پرداخته ایم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمائید. در ادامه برخی دیگر از مشخصات ام وی ام X33S را در جدول زیر برای شما آورده ایم:
موتور ام وی ام X33S ۴ سیلندر خطی مستقیم
حداکثر قدرت 134 اسب بخار / 5750
حجم موتور 1971 سی سی 
 تعداد سوپاپ 16
جعبه دنده 5 دستی اتوماتیک CVT 
شتاب ۰ تا ۱۰۰ 13.8 ثانیه
حداکثر سرعت ام وی ام X33S 190 کیلومتر در ساعت تست شده
وزن ام وی ام X33S 1375 کیلو گرم
فاصله بین دو محور 2510 میلیمتر
ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب 215/65  R16

شرایط فروش اقساطی ام وی ام x33

در نمای رو به رو با توجه به نیازهای روز در قسمت جلوپنجره و نمای جلویی تغییرات اساسی و مهمی ایجاد شده و این خود یک نوع پیشرفت به حساب می آید. در نمای جانبی تغییر در رینگ های اسپرت 5 پر دوبل با طراحی زیبا و چشم نوازی را شاهد هستیم. در نمای عقب تغییرات بسیار جزئی اما مورد پسند به وجود آمده است. شرایط فروش اقساطی ام وی ام x33 جدید اما ایرادی که در این قسمت آزار دهنده شده سر اگزوزهای نمایشی و بیرون زدن خروجی اگزوز از قسمت چپ و زیر سپر می باشد. در فضای داخلی ام وی ام X33S پیشرفت قابل ملاحظه ای صورت گرفته که بسیار مفید واقع شده است. به عنوان مثال طرح داشبورد قبلی که کسل کننده بود به طور کامل منسوخ شد. فروش اقساطی ام وی ام X33S سال 97 با تحویل فوری

 شرایط فروش اقساطی x33 جدید

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33 جدید می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در بخش فروش سپندخودرو در تماس باشید. در سپندخودرو امکان خرید اقساطی خودرو با کمترین پیش پرداخت را برای شما فراهم آورده ایم.

گالری تصاویر ام وی ام X33S

در این بخش تصاویری از ام وی ام ایکس 33 اس را مشاهده می کنید.