بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ام وی ام 550

اولین عرضه این خودرو در کشور به سال 2012 باز می گردد که رقیبانی همچون خودروی جک را به دنبال خود می کشاند. مدیران خودرو سازنده خودروهای ام وی ام در داخل ایران است که به صورت فروش اقساطی ام وی ام 550 را در سپند خودرو برای عرضه بهتر و با شرایط بهتر را برای خریداران فراهم می کند. جذابیت، امکانات و تجهیزات در این خودرو به قدری کامل است که در میان رقیبان امتیاز بهتری را از آن خود می کند. به ندرت و با گذر زمان مدل های مختلف از این برند به ایران وارد می شود که در حال حاضر مدل اتوماتیک ام وی ام 550 در حال عرضه می باشد. این خودرو در رده کلاس بدنه های سدان شهری قرار می گیرد و از قیمت مناسبی به نسبت تجهیزات ارائه شده در آن برخوردار است.

فروش اقساطی ام وی ام 550 در سپند خودرو

مشخصات فنی ام وی ام 550

پیشرانه ای که برای ام وی ام 550 در نظر گرفته شده درست در زیر کاپوت آن با حجم 1.8 لیتری قرار گرفته است. این موتور قدرت 130 اسب بخار در 5,750 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 170 نیوتن متر در 4,500 دور در دقیقه را تولید می کند که با گیربکس CVT شتاب 10.8 ثانیه و سرعت 185 کیلومتر را در اختیار راننده می گذارد. مقدار حجم باک 50 لیتر با وجود رینگ های آلومینیومی می باشد. امکانات ایمنی ام وی ام 550 شامل سیستم ضد بلوکه ترمز به همراهی ABS ترمزهای دیسکی برای چهار چرخ، 2 عدد کیسه هوا و سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز  EBD می شود. فروش اقساطی ام وی ام 550 در سپند خودرو شرایطی را برایتان فراهم می کند تا خودرویی ارزان قیمت با تجهیزاتی کامل را داشته باشید.

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1971سی سی
حداکثر قدرت 139 اسب بخار در 5750 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 182 نیوتن متر در 4300 دور در دقیقه
جعبه دنده اتومات CVT دستی MT
شتاب 0 تا 100
حداکثر سرعت 175 کیلومتر در ساعت
وزن 1366 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 4580 طول – 1760 عرض – 1483 ارتفاع
فاصله بین دو محور 2600 میلیمتر

مشخصات فنی ام وی ام 550

مشخصات ظاهری ام وی ام 550

از لحاظ ظاهری این خودرو بیشترین انرژی طراحی بدنه را در بخش جلویی به کار گرفته شده است. بخش جلویی خطوطی را در بر گرفته که در کنار جلو پنجره زیبایی را در این قسمت در نهایت سادگی تکمیل می کند. کابین داخلی فضای دل انگیزی را در مقابلتان قرار می دهد که از نظم و ترتیب فوق العاده ای برخوردار است. داشبورد دو رنگ فضای داخلی را کمی خاص تر کرده و فضاهای در نظر گرفته شده برای وسائل مورد نیاز جایگاه های خوبی را در بخش هایی از کابین به خود اختصاص داده اند. جالب این جاست که در این فضا قسمت هایی از پلاستیک نه به شکلی محسوس و نمایان بلکه با هوشمندی کامل تعبیه شده اند. فضای سر و پا برای سرنشینان بسیار راحت و مناسب است. فروش اقساطی ام وی ام 550 به شما شانس خرید را حت تر و به صرفه تر این خودرو را خواهد داد.

فروش اقساطی ام وی ام 550 با تحویل فوری

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو