ام وی ام 110 با فروش بالایی که داشته رقیب سر سخت ماتیز به حساب می آید. این خودرو مانند خودروهای دیگر چینی مشکلات زیادی ندارد و همین موضوع خریداران این خودرو را با توجه به هزینه ای که برای خرید این خودرو می دهند راضی نگه داشته است. چندی است که ام وی ام 110 با کد S و ظاهری تغییر یافته در خیابان های شهر به چشم می خورد. این خودروی شهری ظاهر و باطنی هماهنگی را با هم تشکیل داده که خریداران و علاقه مندان زیادی با این بودجه را به خود جذب می کند. شما امکان این را دارید تا با بودجه ای مناسب نسبت به ثبت نام در فروش اقساطی ام وی ام 110S اقدام کنید و از شرایط قسطی عالی و تحویل فوری برخوردار شوید. فروش اقساطی ام وی ام 110S با تحویل فوری

مشخصات فنی ام وی ام 110S

ام وی ام 110S از پیشرانه انجین جدید با مقدار حجم 998 سی سی بهره می گیرد. موتوری 4 سوپاپ که قدرت 68 اسب بخار در دور 6000 و حداکثر گشتاور 93 نیوتن متر در دور 3500 الی 4500 را تولید می کند. بدنه کوچک و کاربرد کلی تعریف شده برای این خودرو باعث می شود هماهنگی با ابعاد در نظر گرفته شده پیدا کند. پیشرانه مورد بحث پیشرفت بسیار زیاد و بهبودی قابل توجه داشته است. این موتور به وسیله گیربکس 5 سرعته دستی عملکرد انتقال نیرو به چرخ های جلو را انجام می دهد. تجهیزاتی که در این خودرو تعبیه شده به دو دسته فول لاکچری و کم آپشن کامفورتبل تقسیم می شود. فروش اقساطی ام وی ام 110S بهترین شرایط را برای خرید این خودرو برای شما فراهم می کند.
حجم موتور ام وی ام 110S 1083 cc
نوع موتور ام وی ام 110S موتور بنزین سوز انژکتوری
تعداد سیلندرها 4
تعداد سوپاپ ها 16
محل قرار گیری موتور جلو
سیستم سوخت رسانی انژکتوری تزریق چند نقطه ای
ظرفیت باک ام وی ام 110S 35 لیتر
حداکثر توان خروجی 68 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی 90 نیوتون متر در 3500 تا 4000 دور در دقیقه
  مشخصات فنی ام وی ام 110S

مشخصات ظاهری ام وی ام 110S

نمای رو به روی این خودرو دارای چراغ هایی بیضی، درشت و سپری با چهره خندان است، که در کنار کاپوت کوتاه و شیشه بلند نمایی شاد به این قسمت می بخشد. آیینه های جانبی بدون رنگ هستند، البته در ترکیب با قسمت های مشکی دیگر قرار گرفته روی بدنه ایجاد هارمونی متوسطی کرده اند. با دقت به نمای عقب ام وی ام S110 متوجه می شویم که طراحی به نسبت بهتری در این قسمت وجود دارد، در بخش چراغ ها و شیشه ها زیبایی به اندازه ای وجود دارد. هارمونی سپر با دماغه حس خوبی را به وجود می آورد. اکثر افرادی که خریدا این خودرو هستن قشر خانم ها را تشکیل می دهند، که به منظور خرید آسان و راحت تر برای آن ها فروش اقساطی ام وی ام 110S در سپند خودرو را داریم.