بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ام جی RX5

کمپانی ام جی با همکاری سایک موتور خودروی جدیدی را در نمایشگاه تهران به نمایش گذاشته است که RX5 نام دارد. این خودرو از طراحی جدیدی برخوردار است و هویت جداگانه ای به نسبت دیگر محصولات این کمپانی برای خود دست و پا کرده است. ام جی RX5 در نمایشگاه تبریز نیز حضور داشت و با طراحی داخلی و خارجی متفاوت و قوی خود تمامی نظرها را به سمت خود جلب کرده بود. فروش اقساطی ام جی RX5 کاملا بستگی به تصمیم خودروسازان در این زمینه دارد، باید دید رقیبان این خودرو تا چه حد می توانند فاکتورهای کیفیتی و شرایط عرضه خودروهای خود را بهبود بخشند. فروش اقساطی این خودرو هم اکنون با شرایط ویژه در سپند خودرو در حال انجام است.

امکان فروش اقساطی ام جی RX5

مشخصات فنی ام جی RX5

ام جی RX5 بر پایه پلتفرمی مشترک با MG GS ساخته شده است؛ بنابراین اشتراکات این خودرو با MG GS در زمینهٔ فنی کاملا منطقی به نظر می آید. برای بخش مشخصات فنی ام جی RX5 دو نمونه 1.5 لیتری توربو و 2 لیتری توربو با تکنولوژی تزریق مستقیم سوخت موجود هستند. این پیشرانه ها محصولی مشترک میان جنرال‌موتورز و سایک موتور هستند و جزو خانواده ی موتورهای SGE و MGE جنرال‌موتورز محسوب می شوند. این دو پیشرانه قادر هستند به ترتیب 160 و 215 اسب بخار توان تولید کنند و به ترتیب 250 و 350 نیوتن‌متر گشتاور دارند. موتور انتخابی برای نمونه ای که قرار است در فروش اقساطی ام جی RX5 عرضه شود و به فروش برسد همچنان مشخص نیست.

مشخصات فنی ام جی RX5

موتور ام جی RX5 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1500سی سی
حداکثر قدرت 160 اسب بخار
حداکثر گشتاور 250 نیوتن متر
جعبه دنده ام جی RX5 6 سرعته خودکار دو کلاچه

فروش اقساطی ام جی RX5 با تحویل فوری
در حال حاضر در بازار داخلی ایران که مملو از محصولات چینی می باشد، ورود یک دو رگه انگلیسی – چینی رقابت را بسیار سخت تر خواهد کرد. ام جی RX5 با دارا بودن ظاهری جسور و دلنشین و برخورداری از امکانات گوناگون مناسب مطمئناً می تواند در لیست خرید ایرانیان جایی برای خود دست و پا کند، البته استقبال از این خودرو در گرو داشتن قیمت مناسبی در رنج قیمتی 120 تا 130 میلیون می باشد. RX5 برای اینکه بتواند در بازار داخلی موفق باشد باید با خودرهایی مانند MG GS ،تیگو 5 ،رنو کپچر و غیره به رقابت بپردازد.

فروش اقساطی ام جی RX5
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو