فروش اقساطی ام جی RX5

کمپانی ام جی با همکاری سایک موتور خودروی جدیدی را در نمایشگاه تهران به نمایش گذاشته است که RX5 نام دارد. این خودرو از طراحی جدیدی برخوردار است و هویت جداگانه ای به نسبت دیگر محصولات این کمپانی برای خود دست و پا کرده است. ام جی RX5 در نمایشگاه تبریز نیز حضور داشت و با طراحی داخلی و خارجی متفاوت و قوی خود تمامی نظرها را به سمت خود جلب کرده بود. فروش اقساطی ام جی RX5 کاملا بستگی به تصمیم خودروسازان در این زمینه دارد، باید دید رقیبان این خودرو تا چه حد می توانند فاکتورهای کیفیتی و شرایط عرضه خودروهای خود را بهبود بخشند. فروش اقساطی این خودرو هم اکنون با شرایط ویژه در سپند خودرو در حال انجام است.

امکان فروش اقساطی ام جی RX5

مشخصات فنی ام جی RX5

ام جی RX5 بر پایه پلتفرمی مشترک با MG GS ساخته شده است؛ بنابراین اشتراکات این خودرو با MG GS در زمینهٔ فنی کاملا منطقی به نظر می آید. برای بخش مشخصات فنی ام جی RX5 دو نمونه 1.5 لیتری توربو و 2 لیتری توربو با تکنولوژی تزریق مستقیم سوخت موجود هستند. این پیشرانه ها محصولی مشترک میان جنرال‌موتورز و سایک موتور هستند و جزو خانواده ی موتورهای SGE و MGE جنرال‌موتورز محسوب می شوند. این دو پیشرانه قادر هستند به ترتیب 160 و 215 اسب بخار توان تولید کنند و به ترتیب 250 و 350 نیوتن‌متر گشتاور دارند. موتور انتخابی برای نمونه ای که قرار است در فروش اقساطی ام جی RX5 عرضه شود و به فروش برسد همچنان مشخص نیست.

مشخصات فنی ام جی RX5

موتور ام جی RX5 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1500سی سی
حداکثر قدرت 160 اسب بخار
حداکثر گشتاور 250 نیوتن متر
جعبه دنده ام جی RX5 6 سرعته خودکار دو کلاچه

فروش اقساطی ام جی RX5 با تحویل فوری
در حال حاضر در بازار داخلی ایران که مملو از محصولات چینی می باشد، ورود یک دو رگه انگلیسی – چینی رقابت را بسیار سخت تر خواهد کرد. ام جی RX5 با دارا بودن ظاهری جسور و دلنشین و برخورداری از امکانات گوناگون مناسب مطمئناً می تواند در لیست خرید ایرانیان جایی برای خود دست و پا کند، البته استقبال از این خودرو در گرو داشتن قیمت مناسبی در رنج قیمتی 120 تا 130 میلیون می باشد. RX5 برای اینکه بتواند در بازار داخلی موفق باشد باید با خودرهایی مانند MG GS ،تیگو 5 ،رنو کپچر و غیره به رقابت بپردازد.

شرایط فروش ام جی RX5

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی ام جی RX5 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی ام جی RX555 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی ام جی RX5 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید