فروش اقساطی ام جی 3

ام جی 3 کوچک ترین عضو خانواده ی ام جی محسوب می شود که با توجه به ظرافت خاص موجود در طراحی اش تبدیل به محصولی منحصر به فرد شده است. این خودرو به دلیل رنگ بندی جذابش و طرح های خاصی که بر روی سقفش استفاده شده بسیار زود معروف شد و کم کم تبدیل به خودرویی شد که در بازارهای جهانی قشر متوسط و حتی کم در آمد جامعه نیز می توانستند از آن استفاده کنند. فروش اقساطی ام جی 3 در ایران با شرایطی انجام پذیرفت که تمام خودروها تک رنگ بودند و از آپشن های معروف خودرو که مرتبط با برچسب های سقفی بود در آنها استفاده ای نشده بود. هم اکنون شرایط فروش اقساطی ام جی 3 با امکانات کامل و شرایط ویژه در سپندخودرو فراهم شده است و می توانید در ادامه مطلب شرایط فروش اقساطی این خودرو را بخوانید.

فروش اقساطی ام جی 3

مشخصات فنی ام جی 3

ام جی 3 در میان قشر جوان محبوبیت زیادی دارد و مدتی طولانی در بازارهای جهانی به دلیل قیمت مناسب و جمع و جور بودن به خودروی دانشجویی معروف شده بود. وجود شرایط فروش اقساطی ام جی 3 نیز باعث شد تا جوانان زیادی با هر درآمدی بتوانند این خودرو را با شرایط اقساط تهیه کنند. هر چند این مسئله با واردات ام جی به کشورمان و قیمت تمام شده ی بالای آن در ایران صحت چندانی پیدا نکرد. ام جی با بهره گیری از موتور 4 سیلندر خطی VTI با حجم حدودا 1.5 لیتر قادر است 107 اسب بخار قدرت و 135 نیوتن متر گشتاور تولید نماید ضمن اینکه در هر صد کیلومتر 5.8 لیتر بنزین می سوزاند که نسبت به بدنه اش عدد قابل قبولی به حساب می آید.

فروش اقساطی ام جی 3

موتور ام جی 3 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1498سی سی
حداکثر قدرت 107 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 135 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 سرعته خودکار با قابلیت تعویض به حالت زمستانی، اسپرت و نرمال
شتاب 0 تا 100 11.5 ثانیه
حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت
وزن ام جی 3 1125 کیلوگرم

شرایط اقساطی فروش ام جی 3

مشخصات ظاهری ام جی 3

ام جی 3 خودرویی است که در نمای جانبی هیچ کدام از قوانین مربوط به هاچبک ها را زیر پا نگذاشته است اما در فاصله ی میان محورهایش مانند خودروهای دیگر هم کلاسش به میزان کمتری از فاصله راضی نشده و در این حوزه نقش خودروهای سدان را بازی می کند. این موضوع باعث شد تا یکی از دلایل آمار بالای فروش اقساطی ام جی 3 فضای باز و مناسب داخل خودرو برای سرنشینان و راننده باشد. ام جی 3 خودرویی است که در عین جمع و جور بودن و داشتن طول کمتر، میزان فضای داخلی اش بیشتر به خودروهای کلاس سدان شباهت دارد.

گالری تصاویر ام جی 3

در این بخش تصاویری اختصاصی از ام جی 3 را برای شما گرد آورده ایم.

شرایط فروش ام جی 3

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی ام جی 3 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی ام جی 355 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی ام جی 3 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید