بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی ام جی جی اس (MG GS)

دسته بندی: ام جی
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی ام جی جی اس (MG GS)

تحویل ام جی جی اس (MG GS) توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی ام جی جی اس (MG GS) به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط ام جی جی اس (MG GS) و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی ام جی جی اس (MG GS) را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
ام جی جی اس (MG GS) با وجود اینکه در شکل و طرح یک خودروی کراس اور طراحی شده است، اما به دلیل اینکه از زبان طراحی اسپرت و جوان پسند مرسوم در خودروهای ام جی بهره برده، توانسته است محبوبیت زیادی را برای خود کسب کند. طراحی جذاب خارجی و همچنین طراحی شیک و دلپسند داخل آن، جی اس را از دیگر خودرو های چینی یک سر و گردن بالاترنگه داشته است. جی اس همچنین از نظر فنی نیز به حد کافی قدرتمند است و با پیشرانه های قدرتمند خود یک رقیب جدی برای کراس اور های اروپایی محسوب می شود. در حال حاضر امکان خرید اقساطی ام جی جی اس نسخه تولید شده برای بازارهای ایران و چین در سپند خودرو وجود دارد.   شرایط ویژه فروش اقساطی ام جی جی اس

مشخصات فنی ام جی جی اس

ام جی جی اس در دو مدل اصلی طراحی و به بازار عرضه شده است که یکی از این دو مدل، نسخه دو لیتری بنزینی و برای بازارهای چین و ایران می باشد. این مدل نسخه اصلی می باشد و نسخه دیگر آن نیز مدل بنزینی یک و نیم لیتری می باشد که حاصل همکاری ام جی و جنرال موتورز آمریکاست. مدل اصلی این خودرو مجهز به پیشرانه ای با قدرت  218 اسب بخار است که می تواند در مدت زمان 8.5 ثانیه 0 تا 100 را طی کند. مدل دوم نیز دارای پیشرانه ای با قدرت و ظرفیت 165 اسب بخار است که در مدت زمان کمتر از 10 ثانیه از سرعت 0 به 100 می رسد. حداکثر سرعت نیز در مدل اول 200 کیلومتر بر ساعت و در مدل دوم 180 کیلومتر بر ساعت می باشد.  
حجم موتور ام جی جی اس 1995
تعداد سیلندرها 4
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی مستقیم
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 218 اسب بخار از دور 5000 تا 5300 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) 350 نیوتن متر از دور 2500 تا 4000 دور در دقیقه
سیستم حرکتی خودرو (انتقال قدرت) موتور جلو چهار چرخ محرک
نوع جعبه دنده جعبه دنده اتوماتیک دو کلاچه
تعداد دنده (جلو) 6
حداکثر سرعت ام جی جی اس 200
شتاب 0 الی 100 (برحسب ثانیه) 8.5
سیکل ترکیبی مصرف سوخت 8.3 لیتر در 100 کیلومتر
استاندارد آلایندگی ام جی جی اس یورو 5
فروش اقساطی ام جی جی اس - تحویل فوری  

تجربه رانندگی با ام جی جی اس

با مشخصات فنی که در مورد ام جی جی اس ذکر کردیم و با توجه به این که جی ام جی اس یک خودروی کراس اور اسپرت است، انتظار داریم که این اتومبیل نسبت به رقبای خود از شتاب و عملکرد خوبی  برخوردار باشد که البته اینطور نیز هست. ام جی جی اس در سرعت کم نیز امتحان خود را پس داده و اتومبیلی نرم و کم صدا و با سواری خوب توصیف شده است. در قسمت فرمانبری نیز جی ام جی اس خودروی قابل قبولی است. البته به هیچ وجه نمی توان آن را با خودروهای لوکس و برتر دنیا مقایسه کرد. طراحی داخلی این خودرو نیز جذابیت های خود را دارد و از آن به عنوان یک خودروی جوان پسند یاد شده است.  
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران