بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

سوالات متداول

طبق دستور وزارت صنعت و معدن در این شرکت پیش فروش خودرو صورت نمی گیرد و تمامی خودرو ها به صورت آنی تحویل خریدار میگیرد و قبل از رویت خودرو هیچگونه هزینه ای دریافت نمیگردد.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا می توان اقساط کمتری پرداخت کرد ولی خودرو را دیرتر تحویل گرفت؟

طبق دستور وزارت صنعت و معدن پیش فروش خودرو یا تحویل مدت‌دار غیرقانونی است. به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی تحویل ثبت نامی و تحویل مدت دار جزو سیاستهای مجموعه سپند خودرو نمی‌باشد لیکن کارشناسان ما نهایت همکاری با شما را در زمینه مبالغ اقساط انجام می‌دهند.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

من چک ندارم ، آیا دوست یا خانواده می‌تواند به جای من چک بدهد؟

 بلی، این امکان وجود دارد که شخصی معتبر و خوشنام به جای خریدار چک ارائه کند.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

خودرو ها الزام به بیمه بدنه دارند؟

خیر، الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

آیا می شود از طرف کسی خودرو خریداری کرد؟

خیر ، این فعل از نظر حقوقی و قانونی امکان پذیر نمی‌باشد.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

چطور به سپند خودرو اعتماد کنم؟

سپند خودرو این افتخار را دارد که طی 10 سال فعالیت حرفه‌ای هیچ مشتری ناراضی نداشته است. لیکن باید یاد آور شد که وقتی خودرو در همان روز با حداقل پیش پرداخت و تنها با چند فقره چک به شما تحویل می گردد، اینجا شرکت باید نگران وصول اقساط خود باشد که شرکت نیز راهکارهای قانونی خود را مسلط است. ضمنا قرارداد فروش اقساطی نیز به شما تحویل می گردد.

چگونه از موجود بودن خودروی مورد نظر خود مطلع شویم؟

با تماس گرفتن و استعلام از کارشناسان ما

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

>

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران