چینی‌ها همچنان تمایل بیشتری به برندهای خودروی خارجی مانند Audi، Volkswagen، Mercedes-Benz و غیره دارند.SWM زمانی یک برند موتورسیکلت در ایتالیا بود تا اینکه در سال 2014، شرکت خصوصی چینی شینری SHINERAY (تلفظ کلمه در چینی: Xinyuan) برای خرید این برند به ایتالیا رفت و یک مرکز طراحی خودرو در میلان تاسیس کرد. ناگفته نماند که افراد کمی خودرو SWM یا حتی موتور سیکلت آفرود این برند را در چین دیده‌اند و این برند به اصطلاح معروف اروپایی، هیچ تولید انبوهی در چین ندارد. اگرچه این برند اصالتا ایتالیایی است، ولی به برند خودروی چینی تبدیل شده است.

SWM، خودروهای سواری را با مدل‌هایSUV ، مانند X7 ، X3 و G01 وارد بازار کرد. چند روز پیش، مجموعه‌ای از پیش نمایش‌های X7 جدید را به دست آوردیم. X7 جدید همچنان از ظاهر و طراحی داخلی مشابه مدل فعلی استفاده می‌کند و به موتور T1.5 مجهز است، اما گیربکس 6 سرعته دستی آن جایگزین شده است.  X7جدید در پاییز 2019، به‌طور رسمی عرضه شده است. خرید اقساطی SWM X7 از سپند خودرو در آینده امکان پذیر خواهد بود.

SWM در سال 2017، فرانتس گورمن، مدیر کنترل کیفیت سابق BMW را به‌عنوان مدیر کیفیت برای ارتقای سیستم کیفیت خودروها استخدام کرد. در پایان سال ۲۰۱۷، کاووس سیتریوس، طراح ارشد سابق Toyota و Audi را به‌عنوان مدیر ارشد طراحی مرکز طراحی SWM اروپا معرفی کرد که مسئولیت طراحی مدل‌ را دارد. اما به نظر نمی‌رسد که هیچ چیز در X7 جدید تغییر کرده باشد.

بررسی ظاهر خودرو:  X7جدید همچنان در طراحی مدل فعلی حفظ شده است. شکل ثابت و براق با تعدادی قطعات روکش کروم تزئین و قسمت پایینی خودرو نیز به صفحات پلاستیکی مشکی ضدخش مجهز شده است. اندازه بدنه، طول، عرض و ارتفاع مدل فعلی به ترتیب 4710، 1855 و 1770 میلی متر و فاصله محوری خودرو 2750 میلی متر است.

بررسی فضای داخلی خودرو: X7 جدید نیز طراحی مدل فعلی را حفظ کرده و داشبورد نسخه اولیه این خودرو دارای دکمه است. علاوه بر این، خودرو در رنگ تمام مشکی نیز موجود و مجهز به صندلی چرمی و غیره است.

بررسی عملکرد فنی خودرو: این خودرو، دارای موتورT 1.5 با حداکثر قدرت 115 اسب بخار و حداکثر گشتاور 230 نیوتن متر است. گیربکس 6 سرعته دستی، جایگزین گیربکس 5 سرعته دستی قبل می‌شود.