از خودروی جدید شاسی‌بلند الکتریکی برلیانس-شاینری ساخت شرکتSWM  در نمایشگاه خودروی شانگهای چین رونمایی شد. رنگ سفید-آبی، طول کوتاه سقف، جلوپنجره به شکل سفینه فضایی و چرخ‌های فوق‌العاده بزرگ با قالپاق‌های پنج‌پره‌ای براق، باعث شده این خودرو عالی به نظر برسد.

به نظر می‌رسد کاپوت و سقف روی بدنه خودرو شناور هستند، گلگیر عقب به رنگ مشکی است.

برلیانس-شاینری یک سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت خودروسازیBrilliance  و شرکت موتورسیکلتShineray ، یکی از بزرگ‌ترین سازندگان موتورسیکلت در چین، می‌باشد. آنها مجموعه‌ای از مینی‌ون‌ها و مینیMPVها را با نام تجاری Jinbei می‌سازند که متعلق به شرکت برلیانس است.

SWM یک برند جانبی جدید است. اسم این شرکت از شرکت موتورسیکلت‌سازی ایتالیایی SWM  برگرفته شده است که توسط Shineray در سال 2014 خریداری شد. به همین دلیل در گلگیر جلو خودرو X7 پرچم ایتالیا قرار گرفته است.

SWM مخفف Sironi Vergani-Vimercate Milano (ابتدا اسم SV-SM به SVVM و سپس به SWM تبدیل شد)، درواقع همان نام بنیان‌گذاران SWM هست که با ترکیب دو V به یک W، در نهایت به SWM تبدیل شده است.

شاینری پس از خرید شرکت، اسم آن را به Speedy Working Motors تغییر داد. اما شاید غافلگیرکننده به نظر برسد که تفسیر جدیدی از اسم آن به معنای شروع و پیروزی بیشتر رایج شده است.

میراث: پرچم ایتالیا بر روی آینه‌ها به چشم می آید.

Eroe یک کلمه ایتالیایی به معنی قهرمان است. مطمئناً Eroe به اندازه کافی قدرتمند هست که بتواند برخی از کوه‌ها را فتح کند. در عقب خودرو یک باله بزرگ، یک شیشه باریک، شانه‌های پهن، چراغ‌های شیک و یک سپر بزرگ و بسیار شلوغ وجود دارد.

آرم SWM در داخل جلوپنجره خودرو وجود دارد. من حدس می‌زنم قرار است روشن شود، اما شاید این مدلی کار نکند. سپر ماشین یک اثر هنری با پایه آبی‌رنگ است که میله‌های عمودی سفید را در خود جای داده است. چراغ‌های جلوی ماشین بسیار کوچک هستند.

Eroe پیش‌نمایشی از شاسی‌بلندهای با اندازه متوسط هستند که در آینده ساخته خواهند شد. این خودرو نسبت به SWM X7 در جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت. هنوز حرفی از موتورها زده نشده است. این شرکت تنها اعلام کرده که این خودرو الکتریکی حدود 580 کیلومتر را می‌تواند با شارژ خود بپیماید. اگر از علاقه مندان به این برند هستید می توانید به کمک سپند خودرو اقدام به خرید اقساطی اتوموبیل های برند SWM کنید.