کمپانی خودروسازی جک اولین تصاویر از مدل جدید جیایو X7 را منتشر کرد. این خودرو در ایران جک K7 یا کی ام سی K7 نامگذاری شده است.

این SUV کامپکت در سه ماهه‌ی دوم سال در بازار چین عرضه خواهد شد و طراحی داخلی و بیرونی آن بسیار زیبا و چشم‌نواز است. در نمای جلوی جک جیایو X7، جلوپنجره‌ی بزرگ با نوارهای عمودی و چراغ‌های دی‌لایت LED نازک، برجسته ترین المان‌های طراحی می‌باشند. چراغ جلوهای اصلی درون ورودهای هوای سپر مخفی شده‌اند.

نمای بغل خودرو طراحی نسبتا ساده‌ای دارد و در نمای عقب، نوار نورانی که دو چراغ عقب را به یکدیگر متصل می‌کند، نسل فعلی کیا اسپورتیج را برای ما تداعی می‌کند. از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی نمای عقب می‌توان به چهار سر اگزوز زیر سپر و اسپویلر خشن که از سقف کشیده شده است، اشاره کرد.

به گزارش رسانه‌ی محلی شینچه‌پینگ، این شاسی‌بلند 4776 میلی‌متر طول، 1900 میلی‌متر عرض و 1760 میلی‌متر ارتفاع دارد و فاصله‌ی بین دو محور آن 2750 میلی‌متر می‌باشد.

فضای داخلی خودرو مکان دل‌نشینی به نظر می‌رسد. پشت فرمان یک پشت‌آمپر تمام دیجیتال به چشم می‌خورد درحالی که در وسط داشبورد صفحه‌نمایش عریض سیستم اطلاعات و سرگرمی قرار گرفته است. در تصاویر یک پد شارژر وایرلس گوشی به چشم می‌خورد و همچنین می‌توان دسته دنده‌ی جالب خودرو را مشاهده کرد که در کنار یک محفظه با درپوش جمع‌شدنی قرار گرفته است. علاوه بر این‌ها سانروف پانوراما نیز دیده می‌شود.

گزارش‌ها حاکی از آن‌اند که جک جیایو X7 به طور انحصاری با یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ عرضه خواهد شد که این موتور به یک جعبه‌دنده‌ی دوکلاچه‌ی شش سرعته متصل شده است. توان و گشتاور تولیدی به ترتیب 174 اسب بخار و 185 پوند فوت (251 نیوتن متر) اعلام شده‌اند.

جهت خرید قسطی کی ام سی K7 (جک (K7 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر