بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
فروش اقساطی کوراندو اپتیموم

فروش اقساطی کوراندو اپتیموم

دسته بندی: سانگ یانگ
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی کوراندو اپتیموم

تحویل کوراندو اپتیموم توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی کوراندو اپتیموم به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط کوراندو اپتیموم و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی کوراندو اپتیموم را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی

سانگ‌یانگ کوراندو (SsangYong Korando) خودرویی است که از سال ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۶ تحت نام (SsangYong) و از ۲۰۱۰ تا کنون با عنوان (Mekong Auto) در کشورهای کره جنوبی، ویتنام، ایران، روسیه، و لهستان تولید شده‌است. مدلی که از این خودرو در ایران عرضه می شود متعلق به نسل سوم می باشد که در سال ۲۰۰۴ طراحی شده است. سانگ یانگ کوراندو اپتیموم خودروی شاسی بلند ساخت شرکت سانگ یانگ کره جنوبی است و تولید آن از سال ۱۹۸۳آغاز شده است. جالب است بدانید معنای واژهٔ کوراندو “کره می‌تواند” می باشد. با فراهم شدن شرایط فروش اقساطی کوراندو اپتیموم علاقه مندان این خودرو اقدام به خرید آن نمودند.

فروش اقساطی کوراندو اپتیموم

مشخصات فنی کوراندو اپتیموم

کوراندو اپتیموم دارای موتور 1998 سی‌سی ۴ سیلندر خطی می‌باشد. این خودرو توانایی تولید 150 اسب‌بخار قدرت و 197 نیوتن‌متر گشتاور را داراست. شتاب صفر تا ۱۰۰ این موتور 14.9 ثانیه است و بیشینه سرعت آن 166 کیلومتر بر ساعت است. همچنین موتور این خودرو توان یدک‌کشی تا ۲۰۰۰ کیلوگرم را داراست.  استانداردهای Euro NCAP در خودروی کوراندو دیده نمی‌شود، اما با توجه به نمودارهای فروش اقساطی کوراندو اپتیموم این موضوعی نیست که خریدارانش به آن اهمیت دهند و سطح امکانات ایمنی این خودرو در حد سایر امکانات کوراندو می باشد.

مشخصات فنی کوراندو اپتیموم

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1998سی سی
حداکثر قدرت کوراندو اپتیموم 150 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 197 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
جعبه دنده خودکار 6 سرعته تیپ‌ترونیک
شتاب 0 تا 100 14.9 ثانیه
حداکثر سرعت 166 کیلومتر در ساعت
وزن کوراندو اپتیموم 1545 کیلوگرم

فروش اقساطی کوراندو اپتیموم با تحویل فوری

قیمت خودروی کوراندو نسبت به رقیبش در شرکت هیوندای یعنی ix۳۵ کمتر است با این تفاوت که خودروهای هیوندای از نظر کیفیت پیشرفت خوبی داشته و تصور پرداخت پول زیاد را در ذهن مخاطب از بین برده است. با این وجود کوراندو اپتیموم با توجه به ظاهرش طرفداران خودش را دارد و در صورتی که شما نیز قصد خرید این خودرو را دارید می توانید از شرایط فروش اقساطی کوراندو اپتیموم استفاده نمایید.

چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران