فروش خودرو k112 اقساطی

فروش اقساطی کی 112 ( K112 ) – خودروی بنزینی کی 122 یکی از بهترین انواع اتومبیل‌های ارائه شده در سپند خودرو است که در میان اتومبیل‌های لوکس و گرانبها قرار می‌گیرد. این وسیله نقلیه با نام رنو کویید نیز شناخته می‌شود و مشخصه‌های فنی متعددی دارد که آن را به برتری می‌رساند.قبل از هرگونه خرید اقساطی خودرو از سپندخودرو در خصوصوص K112 آنالیز تولید شده این محصول ، شما را در خرید با چشم باز تر این محصول کمک میکند و سپس اقدام به خرید اقساطی از سپند خودرو کنید. پس تا پایان این مطلب در سایت سپند خودرو با ما همراه باشید.

 

فروش خودرو k112 اقساطی

 

خرید و فروش اقساطی خودرو k112

برای خرید این اتومبیل از سپند خودرو باید حتما با شرایط مربوط به خرید این وسیله نقلیه آشنایی داشته باشید. قیمت خرید هر یک از این وسایل نقلیه از مهمترین مزایای استفاده از آن به شمار می‌رود. هزینه خرید و فروش آن بسیار ناچیز تعریف شده است. این وسیله نقلیه به صورت نقدی و اقساط به فروش گذاشته می‌شود. پیش از تحویل این اتومبیل هیچ وجهی از خریداران دریافت نمی‌شود. کی 112 به صورت اقساطی نیز به مشتریان ارائه می‌شود و بابت پرداخت مابقی اقساط آن اسناد و برگه‌های معتبر از مشتریان دریافت می‌شود.

خرید قسطی خودرو k112 تحویل فوری

خرید اقساط این اتومبیل سبب افزایش میزان خرید و فروش آن در همه کشور شده است. برای خرید کی 112 به شرایط خرید آن در سپند خودرو دقت داشته باشید. تحویل فوری این وسیله نقلیه از مهمترین مزایای استفاده از خدمات این کمپانی به شمار می‌رود. گر تصمیم به خرید اقساطی خودرو K112 را دارید می‌توانید با کارشناسان سپندخودرو ارتباط برقرار کنید.

 

خرید قسطی خودرو k112 تحویل فوری

 

خرید و فروش اقساطی خودرو k112

خرید اقساطی کی112 این وسیله نقلیه از پسند خودرو سبب افزایش میزان خرید و فروش کی 112 در سر تا سر کشور شده است. با خرید اقساطی کی 112 این وسیله نقلیه بی‌شک برای پرداخت هزینه‌های مربوط به آن وقت و زمان بیشتری در اختیار خواهید داشت. شرایط خرید این اتومبیل قیمت آن چندان تغییر نمی‌دهند.

قیمت خودرو k112

برای خرید این وسیله نقلیه ابتدا باید هزینه‌ها و قیمت آن را در کمپانی مربوطه استعلام کنید. سپند خودرو قیمت خرید آن را به مشتریان عزیر ارائه می‌دهد. شما می‌توانید، هزینه‌های روز آن را از این کمپانی دریافت کنید. قیمت کی 112 بر اساس مشخصه‌های فنی آن تعیین می‌شود. قیمت آن با در نظر گرفتن نوسانات و نرخ ارز و دلار تعیین می‌شود.

 

خرید اقساطی خودرو k112

 

مشخصات فنی خودرو k112 – فروش اقساطی K112 بلند مدت

مشخصه‌های فنی این وسیله نقلیه از مهمترین دلایل گسترش خرید و فروش آن شده است. برخی از این مشخصه‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

  • مانیتورهای لمسی مولتی مدیا از مهمترین مشخصه‌های فنی آن به شمار می‌روند.
  • روف ریل‌ها نیز از مشخصه‌های اساسی کی 112 است.
  • سیستم تهویه مطبوع نیز از قابلیت‌های مهم آن است.
  • بالابرهای برقی شیشه‌های چهار درب نیز در ساختار آن به کار برده شده است.
  • ادوات کنترل صوتی نیز در بین مشخصه‌های فنی کی 112 قرار می‌گیرد.

آپشن‌ها و مهمترین تغییرات خودرو k112

بدنه دور رنگ این وسیله نقلیه از تغییرات آن به شمار می‌رود. سپند خودرو بهترین مشخصه‌های فنی این وسیله نقلیه را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ساختار آن از دو ایر بگ نیز استفاده شده که سبب بهبود عملکرد و افزایش ایمنی این خودرو می‌شود. رینگ‌های آلومینیومی به کار رفته در آن نیز سبب افزایش قابلیت‌های آن شده‌اند.

جهت کسب طلاعات بیشتر جهت نحوه نگهداری خودرو با بخش مقالات سپند خودرو همراه باشید.

 

آپشن‌ها و مهمترین تغییرات خودرو k112

 

خرید خودرو k112 قسطی

توان 72 نیوتونی و گشتاور فوق‌العاده این اتومبیل سبب افزایش آپشن‌ها و مزایای استفاده از این وسیله نقلیه شده است. شما می‌توانید، هر یک از مشخصه‌های آن را در تصاویر و ویدیوهای سپند خودرو به خوبی رویت کنید. در میان مشخصه‌ها و مزایای مهم این اتومبیل استحکام و قدرت بدنه آن نیز از مهمترین‌ها است.

تصاویر خودرو k112 – فروش اقساطی k122

در این قسمت برای افزایش اطلاعات کاربران عزیز تصاویری در رابطه با این وسیله نقلیه ارائه می‌دهیم که با مشاهده آنها اطلاعات شما در رابطه با این محصولات تکمیل‌تر خواهد شد. این تصاویر اجزای فنی و بخشی از مهمترین قابلیت‌ها و آپشن‌های آن را به شما نمایش می‌دهد. بخش‌هایی از اتاقک داخلی و سیستم فرمان آن نیز در‌ این تصاویر مشهود هستند.

 

خرید خودرو k112 قسطی

 

فروش قسطی خودرو k112

برای خرید هر وسیله نقلیه‌ای استفاده از شرایط فروش اقساطی سپند خودرو همیشه به نفع مشتریان خواهد بود. شما می‌توانید با استفاده از شرایط فروش قسطی کی 112 با بهترین روش‌ها هزینه نهایی آن را پرداخت کنید. سپند خودرو به شما کمک می‌کند که با بهترین شرایط به اتومبیل ایده‌آل خود برسید.

ویدیو خودرو k112

تصاویر دقیقی از این وسیله نقلیه در ویدیوی مربوط به آن مشاهده می‌شود. هر یک از مشخصه‌ها و ویژگی‌های فنی آن سبب افزایش و بهبود راندمان این اتومبیل لوکس می‌شود. این اتومبیل لوکس مزایای بیشماری دارد که توجه علاقمندان به دنیای اتومبیل را به خود جلب می‌کند.

شرایط ویژه خرید اقساطی خودروهای ایرانی و خارجی