بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی کیا کارنز

این خودرو در کلاس بدنه MPV که سازنده آن شرکت کیا موتورز می باشد به عرضه خواهد رسید. اولین باری که کیا کارنز به بازارهای جهانی معرفی شد سال 1999 بود. هم چنین این خودرو با نام های مختلفی خوانده می شود که از آن جمله می توان کیا روندو را نام برد و در حال حاضر نسل سوم این خودرو در خط تولید قرار گرفته و منتظر خبرهایی از نسل چهارم این خودرو خواهیم بود. نسل اول کارنز تا سال 2006 در خط تولید ماند. نسل بعدی درست بعد از کنار کشیدن نسل قبلی به بازار جهانی عرضه شد. این نسل هم امکانات رفاهی مختلف و خوبی داشت و هم پیشرانه مناسبی را از آن خود کرده بود. نسل سوم نیز خصوصیات کاملی را درست مانند مدل قبلی در بر می گرفت.

فروش اقساطی کیا کارنز

مشخصات فنی کیا کارنز

پیشرانه مورد استفاده در این خودرو یک نمونه موتور با حجم ۲.۰ لیتری چهار سیلندر ۱۶ سوپاپه خطی GDI می باشد. این موتور توانی معادل ۱۶۶ اسب بخار در دور موتور ۶.۵۰۰ دقیقه و گشتاور ۲۱۳ نیوتون متر در دور موتور ۴.۷۰۰ دقیقه را تولید می کند. نیروی ایجاد شده به وسیله جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک عملکرد انتقال به چرخ‌های جلویی را تکمیل می کند. کیا کارنز با وجود این موتور عملکرد خوبی را از خود نشان داده و می تواند این خودروی ۱.۵ تنی را در طی ۱۱ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. نهایت سرعت ارائه شده توسط این خودرو نیز با توجه به ادعای شرکت سازنده، ۱۱۵ مایل در ساعت خواهد بود. فروش اقساطی کیا کارنز با شرایطی مناسب و زمان بندی خوب برای تحویل فوری را در سپند خودرو تجربه خواهید کرد.

مشخصات فنی کیا کارنز

از لحاظ طراحی بدنه درست مانند دیگر خودروهای کیا موتورز بوده و جلو پنجره به اپتیما و سراتو شباهت دارد. از نظر ابعاد از نسل قبلی کوچک تر شده، اما فضای داخلی به دلیل وجود فاصله میان دو محور جلو و عقب جادار بوده و مورد پسند سرنشینان واقع می شود. در کابین کیا کارنز موادی از پلاستیک های روشن و سیاه با کیفیتی عالی دیده می شود و جای گذاری متریال و مواد داخلی نیز درست انجام شده است. رانندگی با ابزار و موادی که در دسترس قرار دارد بسیار آسان انجام می شود. صندلی ها در ردیف دوم قابل جا به جایی هستند و امکان جمع شدن صندلی های ردیف سوم برای ایجاد فضای بار بیشتر وجود دارد. اگر قصد خرید یک خودروی جمع و جور با فضایی راحت را دارید در فروش اقساطی کیا کارنز ثبت نام به عمل آورید.

فروش اقساطی کیا کارنز با تحویل فوری

گالری تصاویر کیا کارنز

در این بخش تصاویری اختصاصی از کیا کارنز را می توانید مشاهده نمایید.

 

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرو
--->