در حدود نیم دهه ای هست که برندهای چینی دیگر به کپی برداری نمی پردازند و به پیشرفت های قابل توجهی دست می یابند. با وجود این که در مقایسه با رقیبان این خودروها تقریبا یک دهه عقب تر هستند اما از مدل هایی که در نسل های قبل تولید می شدند بسیار پیشرفته تر و خلاق تر عمل می کنند. خودرو چانگان Eado در این میان به وسیله خودروسازی از جاده مخصوص به نمایش گذاشته و معرفی شد. به زودی با ورود نسل جدیدی از این خودرو به بازار جهانی و بعد از آن بازار ایران فروش اقساطی چانگان Eado را نیز در پی آن خواهیم داشت و فرصتی برای فروش بیشتر این خودرو پیش خواهد آمد. در ادامه به بررسی فنی و ظاهری این خودرو می پردازیم.

فروش اقساطی چانگان Eado

پیشرانه چانگان Eado  مدلی با حجم 1.6 لیتر است که به نام BLUECORE شناخته می شود. این موتور با خصوصیات زیست محیطی بسیار خوبی که داراست به وسیله خودرو سازی چانگان طراحی شده و به توسعه رسیده است. این موتور در کشور چین جزو پاک‌ترین موتورهای تولیدی به حساب می آید. این پیشرانه توان 120 اسب بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌ متر را تولید می کند. این خودرو نیروی تولید شده توسط موتور خاصی که دارد را به وسیله گیربکس 4 دنده خودکار به چرخ ها منتقل می کند. همه این مشخصات شباهت چانگان Eado  را با مهم ترین رقیبش یعنی جیلی امگرند بیشتر می کند. فروش اقساطی چانگان Eado جدید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید صاحب این خودرو با این پیشرانه طبیعت دوست شوید.

مشخصات فنی چانگان Eado

از لحاظ طراحی فضای داخلی باید بگوییم این خودرو تلاش کرده تا طراحی مدرن و به روزی را با خصوصیات اسپرتی که در آن جای داده به شما عرضه کند. صفحه نمایشی با سایز تقریبا بزرگ در میانه داشبورد و بخش های کوچک آلومینیومی که در جای جای آن دیده می شود به زیبایی آن افزوده است. اما برخی وب سایت ها بر این عقیده هستند که مقدار آلومینیومی که در فرمان استفاده شده بسیار زیادتر از حالت معمول آن است. از لحاظ فضای بار در صندوق عقب نیز سایزی وسیع و بزرگ که برای خانواده 4 نفره کاملا مناسب است را شاهد هستیم. فروش اقساطی چانگان Eado با ظاهری تازه برای انتخاب راحت تر شما عزیزان به زودی در سپند خودرو موجود خواهد شد.

فروش اقساطی چانگان Eado با تحویل فوری