بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی چانگان Eado

در حدود نیم دهه ای هست که برندهای چینی دیگر به کپی برداری نمی پردازند و به پیشرفت های قابل توجهی دست می یابند. با وجود این که در مقایسه با رقیبان این خودروها تقریبا یک دهه عقب تر هستند اما از مدل هایی که در نسل های قبل تولید می شدند بسیار پیشرفته تر و خلاق تر عمل می کنند. خودرو چانگان Eado در این میان به وسیله خودروسازی از جاده مخصوص به نمایش گذاشته و معرفی شد. به زودی با ورود نسل جدیدی از این خودرو به بازار جهانی و بعد از آن بازار ایران فروش اقساطی چانگان Eado را نیز در پی آن خواهیم داشت و فرصتی برای فروش بیشتر این خودرو پیش خواهد آمد. در ادامه به بررسی فنی و ظاهری این خودرو می پردازیم.

فروش اقساطی چانگان Eado

پیشرانه چانگان Eado  مدلی با حجم 1.6 لیتر است که به نام BLUECORE شناخته می شود. این موتور با خصوصیات زیست محیطی بسیار خوبی که داراست به وسیله خودرو سازی چانگان طراحی شده و به توسعه رسیده است. این موتور در کشور چین جزو پاک‌ترین موتورهای تولیدی به حساب می آید. این پیشرانه توان 120 اسب بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌ متر را تولید می کند. این خودرو نیروی تولید شده توسط موتور خاصی که دارد را به وسیله گیربکس 4 دنده خودکار به چرخ ها منتقل می کند. همه این مشخصات شباهت چانگان Eado  را با مهم ترین رقیبش یعنی جیلی امگرند بیشتر می کند. فروش اقساطی چانگان Eado جدید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید صاحب این خودرو با این پیشرانه طبیعت دوست شوید.

مشخصات فنی چانگان Eado

از لحاظ طراحی فضای داخلی باید بگوییم این خودرو تلاش کرده تا طراحی مدرن و به روزی را با خصوصیات اسپرتی که در آن جای داده به شما عرضه کند. صفحه نمایشی با سایز تقریبا بزرگ در میانه داشبورد و بخش های کوچک آلومینیومی که در جای جای آن دیده می شود به زیبایی آن افزوده است. اما برخی وب سایت ها بر این عقیده هستند که مقدار آلومینیومی که در فرمان استفاده شده بسیار زیادتر از حالت معمول آن است. از لحاظ فضای بار در صندوق عقب نیز سایزی وسیع و بزرگ که برای خانواده 4 نفره کاملا مناسب است را شاهد هستیم. فروش اقساطی چانگان Eado با ظاهری تازه برای انتخاب راحت تر شما عزیزان به زودی در سپند خودرو موجود خواهد شد.

فروش اقساطی چانگان Eado با تحویل فوری

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو