بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی پورشه 911 کاررا

پورشه 911 کد خودرویی است که به عنوان اولین خودروی اسپرت دنیا در سال 1963 در این شرکت تولید شد و هنوز هم تولید آن ادامه دارد و در حال تغییر و توسعه می باشد اما همچنان معیارهای برتر و اولیه خود را حفظ کرده است. این خودروی اسپرت تا به حال در 21 مدل تولیدشده است که 8 مدل آن 911 کاررا ، 2 مدل 911 تارگا ، 4 مدل 911 توربو ، 5 مدل 911 GTS ، 911 GT3 و 911 R می باشند. پورشه 911 کاررا دارای 4 مدل است که عبارتند از پورشه کاررا، پورشه کاررا کروک، پورشه کاررا s، پورشه کاررا s کروک. این خودرو به دلیل داشتن جذابیت های ظاهری در کنار موتور قوی و سریع به انتخاب بسیاری از جوانان تبدیل شده است و در کشورهای مختلف با آغاز شرایط فروش اقساطی پورشه 911 کاررا آمار خرید این محصول از پورشه نیز مانند همیشه در میان خودروهای لوکس و اسپرت در رده های بالا جای گرفت.

فروش اقساطی پورشه 911 کاررا

مشخصات فنی پورشه 911 کاررا

در مدل پایه خودرو 911 که همین 911 کاررا می باشد از موتور 6 سیلندر 3 لیتری استفاده شده است و می تواند حداکثر قدرتی معادل با 370 اسب بخار تولید کند، در مدل کروک نیز اوضاع از همین قرار است اما در مدل s این خودرو با بهره گیری از پره های کمپرسور متفاوت، اگزوز ویژه و تنظیمات خاص ECU پورشه توانسته این عدد را به 420 اسب بخاربرساند. از لحاظ ابعادی هر 4 مدل دارای عرض و طول یکسانی هستند اما از نظر ارتفاع متفاوت می باشند که بین همه ی آنها 911 کاررا کروک کوتاه قدترین آن هاست اما فروش آن را با قد کوتاهش نسنجید زیرا به نظر می آید مجموع فروش نقدی و فروش اقساطی پورشه 911 کاررا عدد بالا و قابل قبولی را برای کمپانی پورشه به ارمغان آورده است.

مشخصات فنی پورشه 911 کاررا

موتور پورشه 911 کاررا 6 سیلندر 24 سوپاپه
حجم موتور 3614سی سی
حداکثر قدرت 345 اسب بخار در 7400 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 390 نیوتن متر در 5600 دور در دقیقه
جعبه دنده پورشه 911 کاررا 7 سرعته خودکار PDK
شتاب 0 تا 100 5 ثانیه
حداکثر سرعت 282 کیلومتر در ساعت
وزن 1415 کیلوگرم

فروش اقساطی پورشه 911 کاررا با تحویل فوری

در مدل‌های ۹۱۱ کاررا موارد تقویت شده ی دیگری نیز وجود دارد. امکاناتی از قبیل سیستم ترمز خودکار پیش از تصادف، تصویرگر نقاط کور و همچنین سیستم کروز کنترل تطبیقی در این خودروها استفاده شده است. البته هیچ‌یک از این تغییرات قابلیت مقایسه با استفاده از توربوشارژر موتور را ندارند و همچنان موتور جدید به عنوان اصلی‌ترین و مهم ترین تغییر اعمال شده در سری جدید خودروهای ۹۱۱ جایگاه خود را حفظ خواهد کرد، موتور قوی این خودرو معیاری وسوسه انگیز برای تمام کسانی است که به دنبال خودروهای اسپرت و حرفه ای می باشند و با توجه به این محبوبیت فروش اقساطی پورشه 911 کاررا در شرکت های گوناگونی صورت می گیرد.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو