بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر PHEV

نسخه هیبریدی اوتلندر به تازگی وارد ایران شده است. رونمایی این میتسوبیشی اوتلندر هیبریدی PHEV توسط شرکت آرین موتور صورت گرفت. پیش بینی می شود این شاسی بلند فروش بالایی را در ایران تجربه خواهد کرد. در اصل نام PHEV در بازارهای جهانی بر روی این خودرو گذاشته شده است که مخفف Plug-in Hybrid Electric Vehicle می باشد. معرفی این خودرو در سال 2012 در نمایشگاه خودرویی که در پاریس برگزار می شد انجام گرفت. در ابتدا میتسوبیشی اوتلندر PHEV در بازار چین به عرضه رسید اما توانست بعد از مدتی با مقدار آلایندگی پایین تر به بازار اروپا نیز راه پیدا کند. قرار بر این بود که در سال 2014 این خودرو در بازار آمریکا نیز عرضه شود، اما مشکلاتی در خط تولید این خودرو پیش آمد که با تأخیر و در سال 2015 در آمریکا وارد شد. فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر PHEV در سال 2018 مسلمأ به بالا بردن رقم فروش این خودرو کمک زیادی خواهد کرد.

فروش اقساطی متسوبیشی اوتلندر PHEV

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر PHEV

بر خلاف انتظار شرکت میتسوبیشی که مقدار فروش در سال اول را 6 هزار دستگاه تخمین زده بود، پلاگین هیبریدی میتسوبیشی اوتلندر در سال 2014 که سال سوم بود، جزو پر فروش ترین ها در میان هم رده های خود شد. در سال 2015 این خودرو موفق شد نزدیک به 25 در صد از سهم بازار را در کل جهان از آن خود کند. نکته قابل توجه این که میتسوبیشی اوتلندر PHEV همیشه جزو 3 خودروی پر فروش پلاگین هیبریدی در جهان  بوده است. در بحث موتور باید گفت این خودرو با دیگر خودروهای هیبریدی در بازار تفاوت عمده ای دارد. این تفاوت مربوط می شود به دارا بودن 2 موتور برقی بر روی دو محور، که بر روی محور جلو قدرتی معادل 82 اسب بخار و گشتاور 137 نیوتن‌متر تولید می کند.  هم چنین موتوری از نوع برقی بر روی محور عقب توان 82 اسب بخار و حداکثر گشتاور 195 نیوتن‌متر را به تولید می رساند. این خودروی متفاوت را می توان از طریق فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر PHEV به راحتی خریداری کرد.

مشخصات فنی متسوبیشی اوتلندر PHEV

از لحاظ ظاهری چندان تفاوتی میان نسخه بنزینی و هیبریدی وجود ندارد و اولین بار که آن ها را از نزدیک می بینید متوجه تفوت ها نخواهید شد. اما تغییراتی در بخش سپرها، رینگ ها و داخل خودرو به وجود آمده است. هم چنین امکانات موجود در این خودرو بسیار مناسب و خوب هستند. از آن نمونه می توان: به تعداد 7 ایربگ در قسمت راننده و شاگرد، پرده ای، جانبی، و 1 عدد در بخش زانو، ترمز کمکی در سطوح شیب دار، چراغ های ال ای دی در جلو و عقب، سیستم کنترل پایداری   ASCو سیستم کنترل کشش TCL، ترمز کمکی در سطوح شیب دار، کروز کنترل، چراغ های ال ای دی در جلو و عقب، شوینده چراغ ها بر روی چراغ های قسمت جلو، درب برقی صندوق عقب، رینگ های 18 اینچی و موارد دیگر اشاره کرد. شرایط فروش مناسب و تحویل فوری در فروش اقساطی میتسوبیشی اوتلندر PHEV شما را به ثبت نام و خریدی آسان ترغیب خواهد کرد.

فروش اقساطی متسوبیشی اوتلندر PHEV با تحویل فوری

گالری تصاویر میتسوبیشی اوتلندر PHEV

در این بخش تصاویر کامل تری از میتسوبیشی اوتلندر PHEV را مشاهده خواهید کرد.

فروش اقساطی متسوبیشی PHEV
مشاوره رایگان021-91072104
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 10 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران