بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی لوکسژن U6

فروش اقساطی لوکسژن U6

لوکسژن برندی تایوانی با محصولاتی با امکانات زیاد و مدرن می باشد. قرار بر این است تا  لوکسژن U6 به وسیله آرمان موتور کویر در ایران رونمایی شود. در واقع این خودرو با این که جدید است دارای پیشینه ای بسیار طولانی در صنعت خودروسازی می باشد. این خودرو دقیقا با طراحی مخصوص به خود لوکسژن به عرضه می رسد و به هیچ عنوان از پلت فرم نیسان و میتسوبیشی برداشت نکرده است. 6 محصول توسط این خودرو ارائه می شود که در بخش کراس اوورها 4 مورد و در بخش سدان ها 2 مورد را می توان نام برد. لوکسژن  U6  کراس اوری تایوانی است که با تیپ های متفاوت به بازار وارد شده است. فروش اقساطی لوکسژن U6 با شرایط ویژه در سپند خودرو برای شما وجود دارد.

فروش اقساطی لوکسژن U6

مشخصات فنی لوکسژن U6

پیشرانه ای که بر روی این خودرو قرار گرفته موتوری با حجم 1.8 لیتر توربوشارژری می باشد. این موتور توان 170 اسب بخار قدرت و گشتاور 256 نیوتن بر متر را تولید خواهد کرد. نیروی تولید شده توسط این موتور عملیات انتقال را با یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو انجام می دهد. تنها موردی که این خودرو را دچار مقداری ضعف می کند تک دیفرانسیل بودن آن است. اما نکته مهم در این مورد این است که قدرت خارج شده از خروجی موتور با توجه به حجمی که در موتور قرار دارد مقدار بهینه ای نیست. همچنین  باید توجه داشت که میزان قدرت خروجی موتور با توجه به حجم موتور و سیستم پرخوران کمی بهینه نیست. در صورتی که بر اساس ادعای شرکت سازنده مصرف سوخت ترکیبی لوکسژن  U6 به طور دقیق با حجم 7.2 لیتر در 100 کیلومتر می باشد. به زودی با شرایطی که در فروش اقساطی لوکسژن U6 شاهد آن خواهیم بود به راحتی صاحب این خودروی قدر می شویم.

مشخصات فنی لوکسژن U6

در طراحی این خودرو از زبان طراحی مخصوص لوکسژن استفاده شده و از خطوطی مستقیم با زاویه تند استفاده می کند. این خطوط ظاهر آن را متهاجم و جنگنده نشان می دهد. در نمای جلو ورودی هوای ذوزنقه ای دیده می شود که مشخصه تمام محصولات شرکت مورد نظر است. جلو پنجره ای باریک در بالای آن دیده شده و لوگوی لوکسژن درست وسط آن قرار گرفته است. در نمای جانبی نیز خطوط با حالت های گوناگون وجود دارد که بر عکس جلو در این قسمت آزار دهنده است. در نمای عقب چراغ هایی که درست به مانند رو به رو زاویه تیزی دارند خود نمایی می کنند. دو چراغ موجود به وسیله نواری کرومی به یکدیگر وصل شده اند و ایجاد نمایی زیبا و جذاب کرده اند. شیشه هایی که در عقب خودرو با شیبی ملایم قرار دارد به سمت نوار کرومی کشیده شده و در آن قسمت به اتمام می رسد. این خودروی زیبا را از طریق فروش اقساطی لوکسژن U6 با بهترین امکانات خریداری کنید.

فروش اقساطی لوکسژن U6 با تحویل فوری
مشاوره رایگان021-91072104
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران