فروش اقساطی لوکسژن U6

لوکسژن برندی تایوانی با محصولاتی با امکانات زیاد و مدرن می باشد. قرار بر این است تا  لوکسژن U6 به وسیله آرمان موتور کویر در ایران رونمایی شود. در واقع این خودرو با این که جدید است دارای پیشینه ای بسیار طولانی در صنعت خودروسازی می باشد. این خودرو دقیقا با طراحی مخصوص به خود لوکسژن به عرضه می رسد و به هیچ عنوان از پلت فرم نیسان و میتسوبیشی برداشت نکرده است. 6 محصول توسط این خودرو ارائه می شود که در بخش کراس اوورها 4 مورد و در بخش سدان ها 2 مورد را می توان نام برد. لوکسژن  U6  کراس اوری تایوانی است که با تیپ های متفاوت به بازار وارد شده است. فروش اقساطی لوکسژن U6 با شرایط ویژه در سپند خودرو برای شما وجود دارد.

فروش اقساطی لوکسژن U6

مشخصات فنی لوکسژن U6

پیشرانه ای که بر روی این خودرو قرار گرفته موتوری با حجم 1.8 لیتر توربوشارژری می باشد. این موتور توان 170 اسب بخار قدرت و گشتاور 256 نیوتن بر متر را تولید خواهد کرد. نیروی تولید شده توسط این موتور عملیات انتقال را با یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو انجام می دهد. تنها موردی که این خودرو را دچار مقداری ضعف می کند تک دیفرانسیل بودن آن است. اما نکته مهم در این مورد این است که قدرت خارج شده از خروجی موتور با توجه به حجمی که در موتور قرار دارد مقدار بهینه ای نیست. همچنین  باید توجه داشت که میزان قدرت خروجی موتور با توجه به حجم موتور و سیستم پرخوران کمی بهینه نیست. در صورتی که بر اساس ادعای شرکت سازنده مصرف سوخت ترکیبی لوکسژن  U6 به طور دقیق با حجم 7.2 لیتر در 100 کیلومتر می باشد. به زودی با شرایطی که در فروش اقساطی لوکسژن U6 شاهد آن خواهیم بود به راحتی صاحب این خودروی قدر می شویم.

مشخصات فنی لوکسژن U6

در طراحی این خودرو از زبان طراحی مخصوص لوکسژن استفاده شده و از خطوطی مستقیم با زاویه تند استفاده می کند. این خطوط ظاهر آن را متهاجم و جنگنده نشان می دهد. در نمای جلو ورودی هوای ذوزنقه ای دیده می شود که مشخصه تمام محصولات شرکت مورد نظر است. جلو پنجره ای باریک در بالای آن دیده شده و لوگوی لوکسژن درست وسط آن قرار گرفته است. در نمای جانبی نیز خطوط با حالت های گوناگون وجود دارد که بر عکس جلو در این قسمت آزار دهنده است. در نمای عقب چراغ هایی که درست به مانند رو به رو زاویه تیزی دارند خود نمایی می کنند. دو چراغ موجود به وسیله نواری کرومی به یکدیگر وصل شده اند و ایجاد نمایی زیبا و جذاب کرده اند. شیشه هایی که در عقب خودرو با شیبی ملایم قرار دارد به سمت نوار کرومی کشیده شده و در آن قسمت به اتمام می رسد. این خودروی زیبا را از طریق فروش اقساطی لوکسژن U6 با بهترین امکانات خریداری کنید.

فروش اقساطی لوکسژن U6 با تحویل فوری

شرایط فروش لوکسژن U6

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی لوکسژن U6 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی لوکسژن U655 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی لوکسژن U6 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید