بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4

فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4

شاسی بلند با ابعادی بزرگ محصول شرکت سانگ یانگ کره جنوبی می باشد. این شاسی بلند قدرتمند و جذاب رقیب سرسخت خودروهایی در رده 200 میلیون است. این خودرو به صورت مفهومی سال پیش رو نمایی شده و به نمایش در آمده بود. به زودی این خودرو به بازار ایران نیز وارد می شود و پس از چندی به صورت فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4 به عرضه خواهد رسید. این خودرو جزو بزرگ ترین شاسی بلندهای سانگ یانگ محسوب می شودو از رقبای آن کیا سورنتو و هیوندای سانتافه می باشند. ابعاد خارجی این خودرو به ترتیب طول 4850، عرض 1920 و ارتفاع 1800 می باشد. فاصله دو محور نیز چیزی حدود 2850 میلی متر است.

فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4

مشخصات سانگ یانگ رکستون G4

پیشرانه جدید که از موتور 2 لیتری چهار سیلندر توربو بهره می برد جایگزین مدل پر حجم ۶ سیلندر در نسل های قبلی می باشد. این خودرو توان ۲۲۵ اسب بخار قدرت و گشتاور۳۵۰ نیوتن متر را تولید می کند. با وجود این که پیشرانه‌ای با این حجم کم دارد اما به دلیل توربوشارژ نصب شده بر روی آن به قدرتی دست یافته که در هیچ کدام از هم رده ای هایش دیده نمی شود. در حال حاضر از نظر قدرت از شاسی بلندهایی که در یک سطح هستند رقم بالاتری به خود اختصاص داده است. هم چنین این خودرو از جعبه دنده ای 6 سرعته خودکار Aisin بهری می برد که عملیات انتقال نیرو از طریق دیفرانسیل عقب یا دو دیفرنسیل انجام می پذیرد. به زودی شاهد خواهیم بود که شرایط خوب فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4 فروش این خودرو را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

مشخصات فنی سانگ یانگ رکستون G4

 

مدل سانگ یانگ رکستون G4 سانگ یانگ رکستون G4
پیشرانه 4 سیلندر خطی مجهز به توربوشارژ
حداکثر قدرت 221 اسب بخار
حداکثر گشتاور سانگ یانگ رکستون G4 350 نیوتن متر
جعبه دنده 6 سرعته خودکار Aisin
انتقال نیرو سانگ یانگ رکستون G4 دیفرانسیل عقب یا دو دیفرانسیل

از لحاظ طراحی ظاهری این مدل پیشرفت فوق العاده ای به نسبت مدل های قبل خود دارد. در حال حاضر چهره این خودرو بسیار مدرن تر و به روز تر شده است. در طراحی این خودرو به وضوح از خودروی مفهومی LIV-2 سانگ یانگ نیز استفاده شده، کانسپتی که پیشتر در نمایشگاه‌های مختلف به نمایش گذاشته شده بود. طراحی مفهومی استفاده شده در این خودرو ازLIV-2  سانگ یانگ برداشته شده است. هم چنین به دلیل بالاتر بردن استحکام و ایمنی در سانگ یانگ رکستون G4 بدنه ای از جنس فولاد برای آن در نظر گرفته شده است. وجود 9 عدد کیسه هوا و سیستم کنترل پایداری استحکامی دو برابر به این محصول بخشیده است. سیستم کمکی بین خطوط، سیستم ترمز اضطراری، سیستم نقطه کور و سیستم ترافیک از دیگر سیستم های ایمنی در این خودرو هستند. فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4 نیز به زودی در سپند خودرو بهترین شرایط خرید را فراهم خواهد کرد.

فروش اقساطی سانگ یانگ رکستون G4 با تحویل فوری
مشاوره رایگان021-91072104
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران