بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو فلوئنس

دسته بندی: رنو
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی رنو فلوئنس

تحویل رنو فلوئنس توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی رنو فلوئنس به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط رنو فلوئنس و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی رنو فلوئنس را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
شرکت رنو از جدیدترین نمونه ی تمام الکترونیک رنو فلوئنس پرده برداری کرد. با افزایش آلودگی هوا در سراسر جهان، بسیاری از کشورها تصمیم گرفته اند که با کاهش انتشار گازهای آلاینده در حفظ بیشتر محیط زیست بکوشند. دولت ها نیز با قرار دادن سرمایه ی بیشتر در اختیار خودروسازان، تولید خودروهای تمام الکترونیک را حمایت می کنند. رنو فلوئنس یکی از همین خودروهای تمام الکترونیک است که روز به روز محبوبیت بیشتری را میان مشتریان کسب می کند. با شروع فروش اقساطی رنو فلوئنس  مطمئنا رقابت میان تولید کنندگان خودروهای پاک جدی تر می شود و بازار این خودروها رونق می گیرد. فروش اقساطی رنو فلوئنس 2018

مشخصات فنی رنو فلوئنس

در نسخه ی جدید این خودرو، رنو فلوئنس به روز رسانی شده است و به جای استفاده از باتری قبلی، یک باتری قوی تر را در قلب این خودرو جایگزین کرده اند. باتری جدید با 36 کیلووات ظرفیت بیشتری دارد و جایگزین نمونه ی 22 کیلو واتی شده است. این تغییر باعث بهبود عملکرد فلوئنس شده است و با این تفاسیر فلوئنس قادر است مسافتی برابر با 213 کیلومتر را با یک بار شارژ بپیماید. با انتشار خبر استفاده از باتری بزرگتر برای فلوئنس شایعاتی در مورد وزن بالای باتری مطرح شد که پس از رونمایی از این خودرو کاملا رنگ باختند. این باتری به لطف تکنولوژی مدرن استفاده شده در آن، وزن بالاتری ندارد و به همین دلیل تاثیری منفی بر روی شتاب خودرو نخواهد گذاشت. اولین دوره ی فروش اقساطی رنو فلوئنس  به احتمال زیاد در کره ی جنوبی انجام می شود. مشخصات فنی رنو فلوئنس 2018
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 2000سی سی
حداکثر قدرت 143 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 195 نیوتن متر در 3750 دور در دقیقه
جعبه دنده خودکار CVT
شتاب 0 تا 100 10.4 ثانیه
حداکثر سرعت 195 کیلومتر در ساعت
وزن 1288 کیلوگرم
فروش اقساطی رنو فلوئنس 2018 با تحویل فوری با بررسی های انجام شده مشخص شده است که این خودرو با هر بار شارژ می تواند مصرف 5 روز یک خانوار را برای سفرهای درون شهری تامین کند. اصلی ترین تغییر انجام شده در این خودرو در قسمت فنی و باتری خودرو اتفاق افتاده است و سایر بخش های خودرو احتیاج زیادی به به روز رسانی نداشتند. در بازار برخی از کشورها رنو فلوئنس با نام سامسونگ SM3 شناخته می شود، کره ی جنوبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و گفته می شود این کشور قصد دارد ناوگان تاکسی خود را با فلوئنس به روز رسانی کند و با حمایت از شرایط فروش اقساطی رنو فلوئنس، عرصه را برای خرید این خودرو توسط مردم گسترده تر نماید.

گالری تصاویر رنو فلوئنس

در این بخش تصاویری اختصاصی از رنو فلوئنس  را می توانید مشاهده نمایید.
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران