بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی رنو فلوئنس

شرکت رنو از جدیدترین نمونه ی تمام الکترونیک رنو فلوئنس پرده برداری کرد. با افزایش آلودگی هوا در سراسر جهان، بسیاری از کشورها تصمیم گرفته اند که با کاهش انتشار گازهای آلاینده در حفظ بیشتر محیط زیست بکوشند. دولت ها نیز با قرار دادن سرمایه ی بیشتر در اختیار خودروسازان، تولید خودروهای تمام الکترونیک را حمایت می کنند. رنو فلوئنس یکی از همین خودروهای تمام الکترونیک است که روز به روز محبوبیت بیشتری را میان مشتریان کسب می کند. با شروع فروش اقساطی رنو فلوئنس  مطمئنا رقابت میان تولید کنندگان خودروهای پاک جدی تر می شود و بازار این خودروها رونق می گیرد.

فروش اقساطی رنو فلوئنس 2018

مشخصات فنی رنو فلوئنس

در نسخه ی جدید این خودرو، رنو فلوئنس به روز رسانی شده است و به جای استفاده از باتری قبلی، یک باتری قوی تر را در قلب این خودرو جایگزین کرده اند. باتری جدید با 36 کیلووات ظرفیت بیشتری دارد و جایگزین نمونه ی 22 کیلو واتی شده است. این تغییر باعث بهبود عملکرد فلوئنس شده است و با این تفاسیر فلوئنس قادر است مسافتی برابر با 213 کیلومتر را با یک بار شارژ بپیماید. با انتشار خبر استفاده از باتری بزرگتر برای فلوئنس شایعاتی در مورد وزن بالای باتری مطرح شد که پس از رونمایی از این خودرو کاملا رنگ باختند. این باتری به لطف تکنولوژی مدرن استفاده شده در آن، وزن بالاتری ندارد و به همین دلیل تاثیری منفی بر روی شتاب خودرو نخواهد گذاشت. اولین دوره ی فروش اقساطی رنو فلوئنس  به احتمال زیاد در کره ی جنوبی انجام می شود.

مشخصات فنی رنو فلوئنس 2018

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 2000سی سی
حداکثر قدرت 143 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 195 نیوتن متر در 3750 دور در دقیقه
جعبه دنده خودکار CVT
شتاب 0 تا 100 10.4 ثانیه
حداکثر سرعت 195 کیلومتر در ساعت
وزن 1288 کیلوگرم

فروش اقساطی رنو فلوئنس 2018 با تحویل فوری

با بررسی های انجام شده مشخص شده است که این خودرو با هر بار شارژ می تواند مصرف 5 روز یک خانوار را برای سفرهای درون شهری تامین کند. اصلی ترین تغییر انجام شده در این خودرو در قسمت فنی و باتری خودرو اتفاق افتاده است و سایر بخش های خودرو احتیاج زیادی به به روز رسانی نداشتند. در بازار برخی از کشورها رنو فلوئنس با نام سامسونگ SM3 شناخته می شود، کره ی جنوبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و گفته می شود این کشور قصد دارد ناوگان تاکسی خود را با فلوئنس به روز رسانی کند و با حمایت از شرایط فروش اقساطی رنو فلوئنس، عرصه را برای خرید این خودرو توسط مردم گسترده تر نماید.

گالری تصاویر رنو فلوئنس

در این بخش تصاویری اختصاصی از رنو فلوئنس  را می توانید مشاهده نمایید.

فروش اقساطی رنو فلوئنس 2018
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو