بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی دانگ فنگ S30

به دلیل ورود اچ سی کراس نام دانگ فنگ زیاد به گوش می خورد. دانگ فنگ S30 از دیگر محصولات این شرکت است که امکان حضور در ایران را دارد. این خودرو سدانی با اندازه نه‌ چندان بزرگ می باشد که در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه دانگ ‌فنگ به تولید می رسد. نسخه هاچ بکی نیز برای این خودرو وجود دارد که به نام H30 شناخته می شود. در واقع مدل هاچ بک S30 خودروی  فِنگ‌ شِن اچ سی کراس می باشد که عرضه خود را توسط ایران خودرو انجام می دهد و شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ S30 را برای خرید آسان تر فراهم می کند. جالب است بدانید که تولید S30 در ونزوئلا به انجام رسیده و حضور پررنگی نیز در همان کشور دارد.

فروش اقساطی دان فنگ S30

مشخصات فنی دانگ فنگ S30

این خودرو قابل عرضه و سفارش در ۳ نوع موتور متفاوت می باشد. اما پیشرانه قدرتمندی در بین آن ها وجود دارد که نسخه ای با حجم ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر است. این نسخه توان ۱۱۵ اسب بخار را تولید می کند. حداکثر سرعت این پیشرانه ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. هم چنین از مخزن سوخت با حجم ۵۱  لیتری بهره می برد. این موتور مصرف سوخت ۵.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را به خود اختصاص می دهد. عملکرد انتقال نیرو در مدل های مختلف موتور به واسطه گیربکس ۴ سرعته اتومات و ۵ سرعته دستی به چرخ ها می رسد. از طریق فروش اقساطی دانگ فنگ S30 می توانید به آسانی صاحب این خودرو شوید.

مشخصات فنی دان فنگ S30

طراحی این خودرو قدیمی و ساده می باشد و به ندرت ظاهر آن را خسته کننده می کند. در نمای رو به رو و عقب این خودرو تا حدی تاثیر و کپی برداری از H30 دیده می شود. در نمای رو به رو هیچ جذابیتی به روز شده و زیبایی وجود ندارد و حرفی برای گفتن از لحاظ طراحی ندارد. حتی در بخش چرغ های مه شکن طراحی کاملا معمولی و ساده ای را می بینیم که هیچ گونه خلاقیتی در آن به چشم نمی آید. در نمای جانبی نیز باز نکته قابل توجهی نظر ما را به خود جلب نمی کند. لاستیک های بسیار کوچک دانگ فنگ S30 باعث می شود خودرو بسیار ساده و معمولی به نظر بیاید. خط های به کار رفته که حالتی خشن دارند نیز هماهنگی خاصی با کل بدنه ندارند. اما همه این ها به نسبت قیمت و مشخصات فنی مناسب به نظر می آید. اگر بودجه ای به قدر خرید این خودرو دارید به فروش اقساطی دانگ فنگ S30 در سپند خودرو مراجعه کنید.

فروش اقساطی دان فنگ S30 با تحویل فوری

فروش اقساطی دان فنگ S30
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو