فروش اقساطی دانگ فنگ S30

به دلیل ورود اچ سی کراس نام دانگ فنگ زیاد به گوش می خورد. دانگ فنگ S30 از دیگر محصولات این شرکت است که امکان حضور در ایران را دارد. این خودرو سدانی با اندازه نه‌ چندان بزرگ می باشد که در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه دانگ ‌فنگ به تولید می رسد. نسخه هاچ بکی نیز برای این خودرو وجود دارد که به نام H30 شناخته می شود. در واقع مدل هاچ بک S30 خودروی  فِنگ‌ شِن اچ سی کراس می باشد که عرضه خود را توسط ایران خودرو انجام می دهد و شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ S30 را برای خرید آسان تر فراهم می کند. جالب است بدانید که تولید S30 در ونزوئلا به انجام رسیده و حضور پررنگی نیز در همان کشور دارد.

فروش اقساطی دان فنگ S30

مشخصات فنی دانگ فنگ S30

این خودرو قابل عرضه و سفارش در ۳ نوع موتور متفاوت می باشد. اما پیشرانه قدرتمندی در بین آن ها وجود دارد که نسخه ای با حجم ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر است. این نسخه توان ۱۱۵ اسب بخار را تولید می کند. حداکثر سرعت این پیشرانه ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. هم چنین از مخزن سوخت با حجم ۵۱  لیتری بهره می برد. این موتور مصرف سوخت ۵.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را به خود اختصاص می دهد. عملکرد انتقال نیرو در مدل های مختلف موتور به واسطه گیربکس ۴ سرعته اتومات و ۵ سرعته دستی به چرخ ها می رسد. از طریق فروش اقساطی دانگ فنگ S30 می توانید به آسانی صاحب این خودرو شوید.

مشخصات فنی دان فنگ S30

طراحی این خودرو قدیمی و ساده می باشد و به ندرت ظاهر آن را خسته کننده می کند. در نمای رو به رو و عقب این خودرو تا حدی تاثیر و کپی برداری از H30 دیده می شود. در نمای رو به رو هیچ جذابیتی به روز شده و زیبایی وجود ندارد و حرفی برای گفتن از لحاظ طراحی ندارد. حتی در بخش چرغ های مه شکن طراحی کاملا معمولی و ساده ای را می بینیم که هیچ گونه خلاقیتی در آن به چشم نمی آید. در نمای جانبی نیز باز نکته قابل توجهی نظر ما را به خود جلب نمی کند. لاستیک های بسیار کوچک دانگ فنگ S30 باعث می شود خودرو بسیار ساده و معمولی به نظر بیاید. خط های به کار رفته که حالتی خشن دارند نیز هماهنگی خاصی با کل بدنه ندارند. اما همه این ها به نسبت قیمت و مشخصات فنی مناسب به نظر می آید. اگر بودجه ای به قدر خرید این خودرو دارید به فروش اقساطی دانگ فنگ S30 در سپند خودرو مراجعه کنید.

فروش اقساطی دان فنگ S30 با تحویل فوری

شرایط فروش دانگ فنگ S30

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی دانگ فنگ S30 را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی دانگ فنگ S3055 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی دانگ فنگ S30 با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید