بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی جیلی EC7-RV

خودروی جیلی EC7-RV خودرویی متناسب با استاندارهای روز اروپا می باشد، این خودرو نخستین خودروی چینی می باشد که به چنین جایگاهی دست یافته است و توانسته مجوزهای لازم جهت عرضه در بازارهای اروپایی را کسب نماید. طرح اولیه این خودرو در سال ۲۰۰۶ میلادی تکمیل شد و در سال 2011 توانست گواهینامه ۴ ستاره ایمنی از Euro NCAP را دریافت نماید. سپند خودرو نیز برای جلب رضایت شما عزیزان دارای شرایط فروش اقساطی جیلی EC7-RV می باشد.

فروش اقساطی

مشخصات فنی جیلی EC7-RV

گیربکس اتوماتیک این خودرو گیربکس جدید و پیشرفته ی CVT (انتقال قدرت پیوسته) می باشد که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و دانش فنی در فرآیند طراحی و ساخت، رانندگی نرم و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. از نظر امکانات و مشخصات فنی جیلی EC7-RV با نمونه سدان در یک سطح قرار دارد با این تفاوت که از نمونه سدان زیباتر و محبوب تر است. جیلی خودروی گران قیمتی محسوب می شود و دلیل این گرانی هم کیفیت مناسب قطعات این خودرو است. در صورتی که به خرید این خودرو به صورت غیر نقدی علاقه مند می باشید می توانید از شرایط فروش اقساطی جیلی EC7-RV استفاده نمایید تا صاحب این هاچ بک زیبا شوید.

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1792سی سی
حداکثر قدرت جیلی EC7-RV 138 اسب بخار در 6200 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 172 نیوتن متر در 4200 دور در دقیقه
جعبه دنده جیلی EC7-RV 6 دنده اتوماتیک – 5 دنده دستی
شتاب 0 تا 100 12 ثانیه
حداکثر سرعت 185 کیلومتر در ساعت
وزن 1280 کیلوگرم

فروش اقساطی جیلی EC7-RV با تحویل فوری

از جمله امکانات این خودرو گرمکن شیشه عقب – سانروف برقی – آینه‌های برقی با گرمکن و قابلیت جمع شوندگی دستی- شیشه‌های جلو و عقب با سیستم HSEA سبز رنگ – کنسول جلو با تریم طوسی نقره ای – تریم داشبورد چرم – رودری‌ها با تریم چرم – فرمان چرم مجهز به کلیدهای کنترلی – رکاب استیل – چراغ زیر درب راننده – چهار پنجره مجهز به سیستم Power Windows – پرده شیشه عقب با قابلیت جمع شوندگی دستی -شیشه‌ها با محافظ نویز – پرده شیشه عقب با قابلیت جمع شوندگی دستی – صندلی‌های چرم – صندلی‌ها عقب تاشو و سنسور تشخیص کمک راننده می باشد.

گالری تصاویر جیلی EC7-RV

در ادامه گالری تصاویر جیلی EC7-RV برای شما مخاطب عزیز آورده شده است.در صورتی که برای خرید این خودرو برنامه ریزی کرده اید می توانید با استفاده از شرایط فروش اقساطی نیز با پیش پرداخت و اقساط 36 ماهه صاحب این خودرو شوید.

فروش اقساطی جیلی EC7-RV
مشاوره رایگان02141713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد می باشد .

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو