بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی بیسو T7

خودروی‌ بیسو اولین تصاویر از خودرو‌ی شاسی‌بلند کوپه‌اش یعنی بیسو T7 را منتشر کرد، که در بازار چین، در آگوست 2021، عرضه شده است. بیسو T7 با خودروی هوان‌سو C60 یعنی کپی لامبورگینی اروس، ارتباط نزدیکی دارد. خودروی Bisu T7  هنوز در ایران عرضه نشده، اما به محض در دسترس قرار گرفتن می توانید اقدام به خرید اقساطی آن از سپند خودرو کنید.

خرید اقساطی بیسو T7

هر دو خودرو از عقب و جلو ذاتاً یکی هستند. در T7 بنظر می‌رسد که طراحان از علاقه‌مندان به فولکس-آئودی(VAG)  بوده‌اند، اما ما در این یکی بیشتر بنتایگا می‌بینیم تا لامبورگینی و یا آئودی.

شرکت خودروسازیی‌ بیسو، در شهر چونگ‌کینگ تقرر داشته، و متعلق به گروه یین‌شیانگ است که همچنین دارای ۵۰ درصد از سرمایه‌گذاری مشترک بیجی-یین‌شیانگ است که تحت برند هوان‌سو ماشین‌هایش را می‌فروشد.

طی روند پیشرفت بیسو T7 شاهد دوبار تغییر نام‌اش بودیم: یکبار ما با آن تحت نام BT7 آشنا شدیم و سپس این ماشین به بیسو T6 تغییر نام داد.

برای بخش داخلی، با یک فضای داخل بسیار باکلاس، با میزان زیادی چرم، یک صفحه کیلومتر دیجیتال دوازده و سه دهم اینچی، یک صفحه نمایش بزرگ، هداپ دیسپلی و یک ساعت زیبای سنتی عقربه‌ای روبه‌رو‌ایم. ولی همه‌ی این‌ها در سطح عالی نیستند. فرمان به‌نظر می‌رسد از سال 1995 به زمان ما سفر کرده، و اهرم دنده هم خیلی معمولیست.

اهرم دنده بیسو t3

این اهرم دنده غول‌پیکر است. شاید سازندگان این اهرم را از تراکتور گرفته‌ باشند! به هر حال ممکن است برای برخی جذاب نیز باشد.

بیسو T7 توسط یک موتور توربو شارژ دولیتری با ۱۹۷ اسب‌بخار قدرت می‌گیرد. سایز خودرو 1660/1915/4820 بوده و فاصله‌ی بین محور جلو و محور عقب 2815 و وزن خودرو 1698 کیلوگرم است.

پشت ماشین بسیار گرد است. همچنان یک آرم T7 دراینجا وجود دارد و آرم 2.0T در سمت راست. اگزوز‌ها بسیار بزرگ بوده و جلب توجه می کنند.

در حال حاضر شاسی‌بلند‌های کوپه نزد ماشین‌سازان چینی بسیار پرطرفدارند، و بسیاری از این نوع ماشین‌ها در دست ساخت هستند.

فروش اقساطی بیسو T7
مشاوره رایگان021-41713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 10 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران