بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی بیسو T5

فروش اقساطی بیسو T5

بیسو T5یک کراس‌اوور با هفت‌ صندلی است که ترکیبی از خودرو‌های چندمنظوره (MVP) و خودرو‌های شاسی‌بلند (SUV) است.این قبیل خودروها درحال تبدیل شدن به خودروهایی بسیار پرطرفدار در ایران و بسیاری از کشورها هستند؛ بسیاری از سازندگان خودرو در چین، اکنون بدنبال عرضه‌ی نمونه‌های مشابه به بازاراند. T5 به‌طور رسمی قرار است تا در نمایشگاه بزرگ خودرو‌ی شانگهای در آپریل معرفی شود و سپس در نیمه‌ی دوم سال به بازار عرضه گردد.

این خودرو در حال حاضر برای فروش عرضه نشده، اما به محض عرضه در ایران تحت فروش اقساطی توسط سپند خودرو قرار خواهد گرفت. اگر به دنبال خودروهای مشابه هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نشان T5 همراه با پنج‌ای قرمز‌رنگ بسیار موردپسند است. روف‌ریل‌ها به‌قدری بزرگ‌اند که می‌توان بر روی آن‌ها یک قایق کانو سوار کرد.

خودرو‌ی بیسو برندی از شرکت‌ خودروسازی چونگکینگ بیسو است، که در شهر بزرگ چونگ‌کینگ در چین مرکزی تقرر دارد. این‌ شرکت نسبت نزدیکی با بیجی-یین‌شیانگ که یک سرمایه‌گذاری مشترک است که خودرو‌ها را تحت برند هوان‌سو می‌فروشد قرار دارند. شرکا در شرکت بیچی-یین‌شیانگ عبارت‌اند از خودرو‌ی پکن (بیجی) و گروه موتور‌سیکلت‌سازان یین‌شیانگ. T5 سومین بیسو پس از بیسو M3 و بیسو T3 می‌باشد. جهت خرید اقساطی Bisu T3 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید اقساطی Bisu T5

تصاویری از داخل ماشین حاکی از فرمان عجیب‌و‌غریب همیشگی بیسو و صفحه نمایش بزرگ ایستاده‌ی آن است. اگرچه به‌حد کافی مرتب به‌نظر می‌رسد اما بیش‌از اندازه تیره و خاکستری‌ است و به رنگ بیشتری نیاز دارد.

آرم‌های بیسو بسیار خوب هستند. این یک تصویر از آرم توربو بر روی دریچه‌ هوای تزئینی بر گلگیر جلویی است. حرف T نقره‌ای درخشان است، urbo قرمز است، و حرف O شمایلی مشابه یک چرخ ماشین را دارد. مجدداً عرض میکنم‌ که طرح بسیار پسندیده‌ای است.

قدرت این ماشین در واقع از یک موتور توربو‌شارژ، یک توربو‌ی یک‌ونیمی با 147 اسب بخار، با ۶ دنده‌ی دستی یا پنج دنده‌ی اتوماتیک جفت شده است.

نوع دیگر این اتومبیل، بدون روف‌ریل (ریل سقفی) است. چراغ‌های عقب به‌شکل معقولی کوچک هستند. چرخ‌ها کمی کوچک هستند، و چرخ عقب فوتو‌شاپ شده است. این مسئله کمی عجیب است؛ روی‌هم‌رفته یک ماشین بسیار خوش‌قیافه و قیمتی که نسبتا ارزان است، با قیمت پایه‌ای نزدیک به 80000 یوان.

مشاوره رایگان021-41713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

مشاوره خریدمزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران