بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی بیسو M3

خودروی‌ بیسو M3 با جلوپنجره بزرگ و براق شبیه لکسوس و چرخ‌های پنج‌ پره در بازار خودرو چین عرضه شده است. قیمت از 61900 یووان شروع شده و تا 83900 یووان ادامه می‌یابد، که M3 را دقیقاً در بازه‌ی فوق‌‌العاده رقابتی از خودرو‌های MPV قرار می‌دهد. این خودرو هنوز در ایران توسط هیچ شرکتی ارائه نشده است. پس از ارائه می توانید اقدام به خرید اقساطی بیسو M3 MPV کنید.

خرید اقساطی بیسو M3

خودرو بیسو برندی از شرکت اتومبیل‌ چونگکینگ بیسو، مسقر در شهر بزرگ چونگکینک در چین مرکزی است. آن‌ها با شرکت بیجی-یین‌شیانگ، که سرمایه‌گذاری مشترکی است که خودرو‌ها را تحت برند هوان‌سو بفروش می‌رساند، مرتبط‌اند. شرکای بیجی-یین‌شیانگ، شرکت خودروسازی‌ پکن و گروه موتورسیکلت سازی یین‌شیانگ هستند. بیسو M3 بر پایه‌ی پلتفرم و برنامه‌ هوان‌سو H3 است.

نام برند‌ها نیز باهم مشابهت دارد: هوان‌سو =幻速 و بیسو =比速. برند بیسو هدف خود را بر روی خریداران جوانِ ماشین‌های اقتصادی قرار داده است، درحالیکه هوان‌سو هدف خود را تمام رده‌های سنی برای خریداران ماشین‌های اقتصادی قرار داده است.

 

داخل ماشین بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. صندلی‌ها ترکیبی از چرم واقعی و چرم مصنوعی‌اند. صفحه‌ی کیلومتر عقربه‌ای است. در بخش مرکزی داشبورد یک نمایشگر لمسی ده اینچی وجود دارد که همه‌چیز به‌جز تهویه‌ی هوا را کنترل می‌کند.

این ماشین جی‌پی‌اس، بلوتوث، موزیک، ویدیو، و تلفن دارد.

بیسو M3 که نباید با بی‌ام‌و M3 اشتباه گرفته شود، هفت صندلی با آرایش ۲و۲و۳، دارد، حتی در ردیف سوم هم صندلی وجود دارد.

بنظر می‌رسد فضای کافی در این خودرو وجود دارد. M3 جمع‌وجور و فشرده نیست و با یک خودروی نسبتا بزرگ رو به رو هستیم. ابعاد بدنه آن 1751/1810/4760 و فاصله‌ی بین محور جلو و محور عقب 2800 است. نیروی محرکه آن از یک موتور یک‌ونیم لیتری چهار سیلندره‌ی بنزینی با ۱۱۴ اسب بخار و گشتاور ۱۴۷ نیوتن‌برمتر تولید می شود که با دنده‌ی دستی پنج سرعته ترکیب شده و نیرو را به چرخ‌های جلو می‌راند. مدل توربو‌ی یک‌و‌نیم لیتری با ۱۴۰ اسب بخار در سال آینده موجود خواهد شد.

ستون‌های ‌‌‌B-C-D به‌خوبی مشکی شده‌اند. باربند به‌حد کافی بزرگ می‌رسد تا یک قایق کانو را بتوان بر روی آن سوار کرد. لوله‌ اگزوز زیر سپر مخفی شده و هیچ باک بیرونی سوخت تزئینی مانند آن‌چه در بیسو T3 دیدم در اینجا وجود ندارد.

در تصویر بالا آرم بزرگ بیسو را در وسط جلوپنجره مشاهده می کنید.

جهت خرید خودروی اقساطی در مدل های مشابه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی بیسو M3
مشاوره رایگان021-41713
تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 10 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران