بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی بورگوارد BX7 TS

معروفیت این برند آلمانی با خودروی معروفی به نام ایزابلا آغاز شد. این خودرو که از شهرتی جهانی برخوردار بود و خودرویی اسپرت محسوب می شد بیش از 200 دستگاه را تولید کرد و به فروش رساند. به طور کلی این برند خودروهایی با استانداردهای جدید به جهان ارائه کرد. این خودروساز نام سلطان فروش برندهای اتومبیل های  لوکس در کشور آلمان را از آن خود کرد. خودروهای بورگوارد به علت ظاهر جذاب و شیک، کیفیت عالی و در نهایت قیمت مناسب با توجه به امکانات بالایی که دارد به نسبت رقیبان خود بی ام و و مرسدس بنز، مورد رضایت بیشتری واقع شده و در این رقابت پیروز میدان است. به زودی با تولید و فروش اقساطی بورگوارد BX7 TS شاهد امکانات و ویژگی های عالی نسل جدید این برند خواهیم بود.

فروش اقساطی بورگوارد BX7 TS

مشخصات فنی بورگوارد BX7 TS

پیشرانه ای که در بورگوارد BX7 TS به کار رفته چهار سیلندر خطی توربورشارژ با تزریق مستقیم است. این موتور با حجمی معادل 1,981 توان 224 اسب بخار در 5,500 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 300 در 4,500 دور در دقیقه را تولید می کند. نیروی ایجاد شده توسط این موتور با جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می شود. ظرفیت باک بنزین در این خودرو 60 لیتر می باشد و حداکثر سرعت 208 کیلومتر بر ساعت را داراست. در واقع به نسبت ظاهر این خودرو از قدرت خیلی بالایی برخوردار نیست. در صورتی که مایل به خرید آن باشید در اولین فرصت بعد از عرضه به بازار در فروش اقساطی بورگوارد BX7 TS ثبت نام کنید.

مشخصات فنی بورگوارد BX7 TS

در نگاهی به نمای این خودرو شاهد هیکلی عضلانی با شانه های وسیع هستیم که حالتی اسپرت به این خودرو می دهد. و در قسمت پایینی درب خطی شکسته با مقداری فرو رفتگی مشاهده می شود. طراحی در نمای پشتی این خودروی کلاسیک آفرود با وجود باله ای در انتهای سقدر نمای رو به رو لوگوی زیبای بورگوارد در میان جلو پنجره مشبک و چراغ هایی با طراحی کشیده حسی خشن را در این قسمت ایجاد کرده است. در زاویه کناری خطوطی را می بینیم که ایجاد حجم و سایه کرده و حالت منحنی شیشه پشتی شکلی زیبا به این قسمت از خودرو بخشیده است. می توانید خودروی جذاب و لوکس مورد نظر را به محض عرضه به بازار و در پی آن فروش اقساطی بورگوارد BX7 TS خریداری کنید.

فروش اقساطی بورگوارد BX7 TS با تحویل فوری

گالری تصاویر بورگوارد BX7 TS

در این بخش تصاویر کامل تری از بورگوارد BX7 TS را مشاهده خواهید کرد.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو