بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی برلیانس H200

با توجه به پیش بینی هایی که در ارتباط با تولید و عرضه این خودرو شده، سهم خوبی را در بازار داخلی و صادرات به دیگر کشورها از آن خود خواهد کرد. نام هایی که این خودرو با آن ها وارد بازار می شود 220 و 230 می باشد که نشانگر کلاس بدنه هاچ بک و نوع سواری آن است. هر دوی این خودروها با این پسوند بر روی پلت فرم اچ 200 قرار گرفته اند. شرکت پارس خودرو با توجه به این که برای تولید با کیفیت این محصول تعهد داده، بنابراین عرضه این خودرو رضایت خریداران را به همراه خواهد داشت. هم چنین با قیمت مناسب و طراحی زیبایی که داراست طرفداران و خریداران زیادی را به سمت خود می کشد. فروش اقساطی برلیانس H200 خرید و پرداخت مبلغ این خودرو را راحت تر و با اطمینان بیشتری پیش می برد.

فروش اقساطی برلیانس H200

مشخصات فنی برلیانس H200

این خودرو از پیشرانه ای 1/5 لیتری بهره می برد. این موتور توان 77 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 143 نیوتون متر در 3800 تا 4200 دور در دقیقه را تولید می کند. هم چنین بیشترین سرعت طی شده با آن 180 کیلومتر بر ساعت محاسبه شده است. سیستم تعلیق در بخش جلویی خودرو م فرسون بوده و نوع ترمز عقب و جلو دیسکی می باشد. فرمان این خودرو برقی می باشد و ظرفیت مخزن باک آن 42 لیتر است. برلیانس H200 توانسته استاندارد آلایندگی یورو 5 را از آن خود کند. اگر قصد خرید این خودرو را دارید، حتما شرایط فروش اقساطی برلیانس H200 را مطالعه کنید تا از راهی آسان تر صاحب خودروی مورد نظرتان شوید.

مشخصات فنی برلیانس H200

امکاناتی که در این خودرو وجود دارد از قبیل: سانروف برقی، تعداد دو کیسه هوا، رایانه برای دادن اطلاعات سفر، قفل درب برقی، سیستم تهویه هوا، آینه های برقی، هشدار کمربند ایمنی، سیستم هشدار برخورد به عقب خودرو و سیستم ضد سرقت می باشد. ستون فرمان این خودرو قابل تنظیم بوده و از دو ایربگ در بخش جلویی و دو ایربگ پرده ای بهره می برد. سیستم کلید از راه دور از امکانات جدید و خوب اچ 200 می باشد. فروش اقساطی برلیانس H200 در سپند خودرو از شرایطی عالی و تحویل فوری برخوردار است.

فروش اقساطی برلیانس H200 با تحویل فوری

گالری تصاویر برلیانس H200

در این بخش تصاویر کامل تری از برلیانس H200 را مشاهده می کنید.

تحویل فوری خودرو

تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

سند به نام خریدار

با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

اقساط بلندمدت

پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • تحویل فوری خودرو

  تا زمان تحویل خودرو هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد تا اطمینان کامل از خرید خود داشته باشید.

 • سند به نام خریدار

  با عقد قرارداد و ارائه پیش پرداخت، سند خودرو از ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

 • اقساط بلندمدت

  پس از دریافت پیش پرداخت، مابقی به صورت اقساط بلند مدت 30 ماهه و با چک دریافت می‌شود.

 • تعویض خودرو پیش از پایان اقساط

  مشتریان سپندخودرو این امکان را دارند که در زمان بازپرداخت اقساط خودروی خود را تعویض کرده و مدل جدیدتری دریافت کنند.

 • تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت

  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سودهای آتی که باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول‌های مشابه می‌شود.

 • بیمه بدنه اجباری نیست

  الزامی برای خرید بیمه بدنه وجود ندارد ولی در صورت تمایل می توانید از تخفیف ۷۰ درصدی بیمه بدنه با معرفی‌نامه سپندخودرو استفاده نمایید.

قیمت خودرو چطور محاسبه می‌شود؟

خودروی صفر از بازار آزاد تهیه شده و با تسهیلات ویژه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معیار ما قیمت روز بازار آزاد بوده و قیمت کارخانه ملاک محاسبه اقساط نیست.

تحویل خودرو فوری است یا مدت دار؟

تحویل خودرو به صورت فوری انجام شده و تمام فرآیند عقد قرارداد و تحویل در یک روز انجام می‌شود. تا پیش از تحویل خودرو به مشتری هیچ وجهی دریافت نخواهیم کرد.

آیا سند خودرو به نام مشتری می شود؟

بلی ، سند خودرو از همان ابتدا به نام خریدار خواهد بود.

آیا امکان فروش خودرو قبل از پایان اقساط وجود دارد؟

سند خودرو به نام خریدار است ولی برای واگذاری به غیر ابتدا باید از رهن شرکت خارج شود در نتیجه در صورت تسویه تسهیلات دریافتی با سپندخودرو امکان فروش آن را خواهید داشت.

آیا شما تمامی خودروها را به فروش می‌رسانید؟

در صورت وجود ماشین صفر مورد نظر شما در بازار و امکان تامین خودرو مورد تقاضا ، بلی. خودروهایی که توقف تولید شده یا به صورت صفر در بازار موجود نیستند قابل ارائه نخواهند بود.

آیا شما روی خودرو کارکرده وام می دهید؟

خیر ، رسالت ما خرید و فروش خودرو صفر می‌باشد و در زمینه خودرو کار کرده خدماتی ارائه نمی‌دهیم.

اقساط به چه صورت دریافت می گردد؟

اقساط شما هر دوماه یک بار دریافت شده و به ازای هر قسط یک فقره چک از شما دریافت می‌شود.

بیش از 15 سال سابقه درخشان

شرکت سپند خودرو آریا که در سال ۱۳۸۶ و با شماره ثبت ۴۴۶۳۰۶ تاسیس شده است معتبرترین و موفق ترین شرکت در حوزه فروش خودرو در ایران می باشد.

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو
خرید آنلاین خودروخرید آنلاین خودرو مزایای سپندخودرومزایای سپندخودرو