فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید

در سال 2010 کمپانی چری خودرویی را به بازار وارد کرد که ترس در دل رقبا انداخت، این خودرو با طراحی جدید و زیبایش در کنار کاربری راحت و قوای فنی مناسب به انتخاب بسیاری از خریداران تبدیل شد. تولید ام وی ام 315H جدید پرده از سیاست های جدید شرکت برداشت و شرکت های رقیب متوجه شدند که چری در تولیدات جدید خود طراحی را جدی گرفته است و با تمرکز بر نقاط قوتش سعی در ایجاد مزیت های شرکت های دیگر در نمونه محصول خود دارد تا بتواند خودروهای مشابه را از سر راهش بردارد. فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید آمار خوبی داشت و کارشناسان این پیشرفت را مدیون توجه به معیارهای مورد پسند خریداران می دانند.

فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید

مشخصات فنی ام وی ام 315Hجدید

پیشرانه استفاده شده در این مدل نشان ACTECO را بر پیشانی خود دارد که از ملحقات چری است و با AVL اتریش همکار است. با توجه به اینکه چری قصد دارد به تقلید از همتایان کره ای خود استقلال تکنولوژیک را به دست آورد، لذا خود را ملزم به آن می داند که قوای فنی و موتور محرکه خودروهای طراحی شده را خودش تامین نماید و از اینجاست که داستان ACTECO شروع می‌شود.
پیشرانه 4 سیلندر و 1.5 لیتری این خودرو دارای توانی معادل با 107 اسب بخار می باشد و قادر است گشتاوری معادل 140 نیوتن متر را از خود ارائه دهد.استارت زدن به نرمی صورت می گیرد و صدای پیشرانه مانند نمونه های دیگر از کمپانی های چینی بالا نیست و کابین عایق بندی خوبی دارد. فرمان خودرو نیز نرم خوش دست می باشد و شما در هنگام رانندگی تجربه ی یک خودروی کند یا سنگین را از ام وی ام 315Hجدید نخواهید داشت؛ همین امر باعث می شود تا در ترافیک‌های سخت شهرهای بزرگ و همچنین در هنگام پارک کردن خودرو، کار سخت و طاقت فرسایی نخواهید داشت. فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید تا حد زیادی به تغییرات انجام شده در فیس لیفت این خودرو بستگی داشت که در آن نواقص نمونه قبلی برطرف شده بود.

مشخصات فنی ام وی ام 315H جدید

موتور  ام وی ام 315H جدید 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1497سی سی
حداکثر قدرت 107 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 140 نیوتن متر در 4500 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 دنده دستی
حداکثر سرعت 170 کیلومتر در ساعت
وزن  ام وی ام 315H جدید 1210 کیلوگرم

فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید با تحویل فوری

با پرسش از کسانی که در فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید این خودرو را تهیه کرده بودند این نتیجه به دست آمده که همگی آنها به دنبال یک خودروی خانوادگی با فضای مناسب و در عین حال دارای ابعادی مناسب با خیابان های شلوغ بودند. این خودرو کاربری راحتی دارد و درست است که قوای فنی اش مانند خودروهای اسپرت نیست اما نیازی هم نیست که این خودرو چنین ویژگی هایی را از خود ارائه دهد و با توجه به نوع کاربریش باید مناسب استفاده های روزمره و شهری باشد.

شرایط فروش ام وی ام 315H جدید

سپند خودرو در جهت تسهیل در امور خرید و رفع نیازهای مشتریان عزیز خودروی ام وی ام 315H جدید را با شرایط اقساطی ارائه می نماید. متقاضیان می توانند جهت خرید اقساطی ام وی ام 315H جدید55 درصد مبلغ ارزش اصلی آن را به صورت پیش پرداخت در زمان عقد قرارداد و تحویل؛ و مابقی قیمت آن را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نمایند.

همچنین با مراجعه به صفحه فروش اقساطی خودرو از شرایط دریافت سایر خودروهای این شرکت آگاه خواهید شد.

  • دسته چک
  • گردش ۳ ماهه آخر حساب جاری
  • مدارک شغلی در صورت وجود و لزوم (ارایه جواز کسب و یا فیش حقوقی برای هموطنان شهرستانی)
  • مدارک سکونتی جهت انجام امور تعویض پلاک و انتقال مالکیت خودرو
لازم به ذکر می باشد که تحویل خودرو بعد از فروش اقساطی ام وی ام 315H جدید با تحویل فوری دریافت خودرو توسط مشتری توسط این شرکت به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نمی باشد.

خدمات سپندخودرو ویژه هموطنان ساکن در استان های تهران و البرز است. در حال حاضر امکان ارایه شرایط اقساطی به سایر شهرها وجود ندارد.

تماس با سپند خودرو
به این مطلب چه امتیازی میدهید؟
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.
TOP
تماس با مامزایای خرید