بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا

دسته بندی: آلفارومئو
مشخصات فنی
شرایط فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا

تحویل آلفارومئو جولیتا توسط سپند خودرو به صورت آنی و در زمان عقد قرارداد بوده و هیچ گونه تحویل مدت دار و ثبت نامی جز فعالیت این شرکت نیست.

  1. سند خودرو به نام خریدار شده و فقط ۳ دانگ آن در رهن شرکت بوده
  2. قبل از تحویل خودروی آلفارومئو جولیتا به مشتری هیچگونه پرداختی نخواهید داشت
  3. اعطای قرارداد رسمی اجاره به شرط تملیک به خریدار
  4. اجباری نبودن بیمه بدنه به دلیل عدم تحمیل هزینه به خریدار
  5.  امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت اقساط آلفارومئو جولیتا و کسر سود های آتی
  6. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط
  7. امکان کارشناسی خودرو در زمان تحویل در حضور مشتری

برای خرید اقساطی 50 درصد از مبلغ روز خودروی آلفارومئو جولیتا را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی را طی اقساط 6 تا 30 ماهه می‌پردازید.

شرکت سپند خودرو آریا با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل‌فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد.

نزدیک به 15 سال فعالیت مستمر ، بدون حتی 1 مشتری ناراضی،این افتخار ماست.

بررسی تخصصی
آلفارومئو جولیتا چند سال است که در بازار داخلی به عرضه رسیده و در میان هاچ بک هایی که به ایران وارد شده اند، هم قیمت بالاتری دارد و هم از کیفیت خوبی برخوردار است. معرفی آلفارومئو جولیتا برای اولین بار در نمایشگاه اتومبیل تورین در سال 1954 صورت گرفت. به مرور زمان نسخه های متفاوتی از ایم مدل تولید و عرضه شد. مدل جدید این خودرو ظاهری مورد پسند با ویژگی های فنی جدید و متفاوت از نسل های پیشین را ارائه می کند. ظاهر بسیار جذاب آفارومئو جولیتا طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و عامل موفقیت آن به حساب می آید. کلاس بدنه ای که این خودرو در آن قرار می گیرد خودروی کوچک خانوادگی است. با این وجود به دلیل خصوصیات فنی مناسبی که دارد طرفدارانی در رده سنی جوان نیز دارد. هم چنین این امکان برای شما وجود دارد تا به وسیله فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا با شرایط ویژه این خودرو را خریداری کنید. فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا 2018

مشخصات فنی آلفارومئو جولیتا

در مورد مشخصات فنی آلفارومئو جولیتا باید گفت قابلیت انتخاب دو نوع پیشرانه برای خریداران وجود دارد. یکی از آن ها پیشرانه ‌‌۱.۴ لیتری و دیگری ۱.۷۵ لیتری می باشد. نام هایی که برای این پیشرانه ها در نظر گرفته شده، سوپر برای ‌‌۱.۴ لیتری و ولوچه برای ۱.۷۵ لیتری است. در صورت انتخاب مدل ۱.۴ لیتری توان ۱۷۰ اسب بخار در دور موتور ۵۵۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۲۵۰ نیوتن‌متر در دور موتور ۲۵۰۰ دور در دقیقه را تولید می کند. اما اگر مدل ۱.۷۵ لیتری را انتخاب کنید قدرت ۲۳۷ اسب بخار در دور موتور ۵۷۵۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۳۴۰ نیوتن متر در دور موتور ۲۰۰۰ دور در دقیقه را تولید خواهد کرد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که فقط این دو پیشرانه برای آن موجود نیست و پیشرانه های دیگری نیز برای آن در نظر گرفته می شود. این خودرو با تنوع پیشرانه را از طریق فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا خریداری کنید.
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1368سی سی
حداکثر قدرت 170 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 250 نیوتن متر در 2500 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 دنده دستی - 6 دنده اتوماتیک
شتاب 0 تا 100 7.7 ثانیه
حداکثر سرعت 218 کیلومتر در ساعت
وزن 1310 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 4351 طول - 1798 عرض - 1465 ارتفاع
فاصله بین دو محور 2634 میلیمتر

امکان فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا 2018 در سپندخودرو وجود دارد

مشخصات ظاهری آلفارومئو جولیتا

در مورد مشخصات ظاهری آلفارومئو جولیتا  باید گفت که روح ایتالیایی آن به راحتی در طراحی این خودرو حس می شود و هر شخصی را به خود جذب می کند. برخی از منتقدان بر این باور هستند که نمای رو به رو چنگی به دل نمی زند، اما کمتر کسی از نمای پشتی این خودرو ایراد گرفته و همگی قریب به اتفاق به زیبایی این بخش اعتقاد دارند. در نمای رو به رو می بینیم که خط هایی که بر روی کاپوت قرار گرفته به سمت جلو پنجره کشیده می شوند و شکل مثلثی به آن می بخشند. در نمای جانبی به دلیل قرار گیری دستگیره های در عقب بر روی شیشه جذابیت خاصی ایجاد شده و چیزی که توانسته نمای پشتی را چشم نواز و خوب جلوه دهد طراحب چراغ های ال ای دی آن است. اگر قصد خرید این خودروی فوق جذاب را دارید در فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا ثبت نام کنید فروش اقساطی آلفارومئو جولیتا 2018 با تحویل فوری

گالری تصاویر آلفارومئو جولیتا

در این بخش تصاویر کامل تری از آلفارومئو جولیتا را مشاهده خواهید کرد.
چرا سپند خودرو؟
  • تحویل فوری خودرو
  • سند به نام خریدار
  • اقساط بلندمدت
مزایای سپندخودرو

فروش اقساطی خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران