ونوسیا Big V DD-i در خیابان های چین خودنمایی میکند. ونوسیا محصولی مشترک از نیسان ژاپن و دانگ فنگ چین حالا با امکانات جذاب در مدلهای مختلف به میدان می آید.

کراس اوور هیبریدی جدید ونوسیا محصول سال 2023 با نام Grand V DD-i یا Big V DD-i شناخته میشود. با توجه به اینکه زمان زیادی از رونمایی محصول جدید ونوسیا نمیگذرد اطلاعات کاملی از آن دردسترس نیست. با این وجود تریم روشن کابین و عدم استفاده از تزئینات کرومی زیاد در طراحی داخلی ونوسیا بیگ وی جالب توجه است.

از طرف دیگر قرارگیری نمایشگر یکپارچه مقابل راننده به عنوان تغییر بارز دیگری در طراحی داخلی این خودرو محسوب میشود. عدم وجود دکمه های فیزیکی زیاد روی داشبورد و کنسول مرکزی نیز میتواند کاربر را با جنبه ای دیگر از تغییرات این خودرو نسبت به نسخه های قبل آشنا کند. البته هنوز دکمه های تخت روی فرمان به قوت خود باقی هستند.

پیشرانه پلاگین هیبرید از یک موتور توربو شارژ 1.5 لیتری تشکیل شده که زیر کاپوت قرار دارد. ونوسیا Big V DD-i دارای شتاب صفر تا صد 7.8 ثانیه ای است.

با توجه به در دسترس نبودن اطلاعات کافی نمیتوان در مورد مشخصات فنی ونوسیا 2023 اظهار نظر دقیقی داشت. با این حال مطابق با گزارش های دریافتی متعدد ونوسیا بیگ وی از نظر مصرف سوخت دارای عملکردی بهینه است. به این ترتیب که تنها نیاز به مصرف 4 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر خواهد داشت.