ملاقات با تلیسمان زیبا

فروش اقساطی رنو تلیسمان با تحویل فوری

حدود 10 ماه پیش رنو تلیسمان در ایران معرفی شد و همین مدت کوتاه کافی بود تا این سدان تازه وارد نظر بسیاری را به سمت خودش جلب و طرفداران زیادی پیدا کند. تلیسمان یکی از پر جنجال ترین خودرو هایی بود که به بازار ایران وارد شد، این خودرو به معنای واقعی کلمه خاص است و در این مقاله قصد داریم تا به بررسی رنو تلیسمان بپردازیم. تجربه رانندگی با این سدان لوکس فرانسوی باعث شده تا طرفداران این محصول روز به روز بیشتر شوند و افراد بیشتری خواهان استفاده از شرایط فروش اقساطی رنو تلیسمان باشند.

طراحی پوسته خارجی رنو تلیسمان

رنو تلیسمان از آن دسته خودرو هایی می باشد که در خیابان نگاه ها را به سمت خودش می کشاند و نظر دیگران را جلب می کند. اگر خودرویی دارای این ویژگی باشد بدون شک می توان گفت که طراحی خودرو حتما چشم نواز و بی نقص است. در طراحی خارجی رنو تلیسمان ترکیبی متعادل از لوکس بودن و اسپرت بودن ارائه شده است و تمامی قسمت های بدنه دارای هماهنگی و تناسب می باشند. رقبای رنو تلیسمان با اختلاف زیادی از نظر طراحی در رتبه های پایین تر قرار گرفته اند و همین موضوع باعث شده تا بازار بیشتر به سمت این محصول فرانسوی کشیده شود. از جالب ترین عناصر طراحی تلیسمان چراغ های مخصوص روزِ این خودرو می باشند، طرح این چراغ ها شبیه به حرف C است و با ترکیب در کنار چراغ های تماما LED نمای روبروی جذابی برای تلیسمان رقم خورده است. در واقع طراحی تلیسمان تا حدی زیبا و بدون نقص است که حتی کارشناسان طراحی نیز از این محصول ابراز رضایت کرده اند. پوسته خارجی تلیسمان در یک کلمه فوق العاده است.

فضای داخلی رنو تلیسمان
این خودرو پیش از ورود شما را مجذوب خود می کند، این جمله یک تعریف توخالی نیست و خوشامدگویی تلیسمان اثباتی بر این ادعا می باشد. رنو تلیسمان دارای قابلیتی جالب است که با نزدیک شدن راننده، چراغ های مخصوص روز و چراغ های داخل کابین اش روشن می شود و پس از آن آیینه های جانبی نیز بصورت خودکار باز می شوند. این ویژگی در حس و حال خریداران بسیار تاثیر گذار است و تجربه ثابت کرده که باعث به وجود آمدن ارتباطی خوب میان خریدار و محصول شده است.
فروش اقساطی رنو طی ماه های ورود این خودرو پر استقبال تر از همیشه بود و بسیاری از خریداران دلیل انتخاب این خودرو را لوکس بودن و سواری خوب آن اعلام کرده بودند. پس از سوار شدن به خودرو نورپردازی کابین فعال می شود و صندلی به آخرین تنظیمات انجام شده بر می گردد. در انتها انیمیشنی بر روی صفحه لمسی خودرو پخش می شود که به شما خوش آمد می گوید. فکر می کنم این میزان از عکس العمل خودرو نسبت به ورود راننده برای هرکسی کافی باشد تا حس خوبی به رنو تلیسمان پیدا کند.
پس از تمام شدن مراسم ورود و نشستن در خودرو کاملا متوجه خواهید شد که با خودرویی جادار روبرو هستید، طراحی فضای داخلی تلیسمان به گونه ای است که حتی برای شخصی با قد 188 سانتی متر هم فضا کاملا مناسب خواهد بود. در مورد فضای صندوق عقب نیز گنجایش خوبی در نظر گرفته شده است و سدان فرانسوی باز هم از رقبایش جلوتر است. به طور کلی کیفیت مواد به کار گرفته شده در کابین بسیار مناسب است و فضای داخلی در عین سادگی، لوکس طراحی شده است، ساده بودن فضای داخل کابین باعث می شود تا سرنشینان به زودی از آن خسته نشوند و احساس آرامش به تمامی افراد داخل خودرو منتقل شود.
رنو تلیسمان در ایران در دو تیپ E2 و E3 به فروش می رسد. E2 مدل پایه این خودرو و E3 مدل فول آپشن تلیسمان می باشد.

بدون دیدگاه برای “ ملاقات با تلیسمان زیبا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *